Dermosan

  (2)

Dermosan to marka specjalizująca się w produkcji kremów do twarzy i ciała. Kosmetyki wytwarzane przez Omega Pharma cechują się zawartością składników o wysokiej czystości biologicznej, co wpływa na ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Sortuj według

  Dermosan - postaw na krem o dopracowanej formule

  Krem Dermosan poleca się do codziennego stosowania. Kosmetyk odznacza się przemyślanym składem. Zawiera witaminy A oraz E o działaniu przeciwzmarszczkowym, regeneracyjnym i kojącym. Dodatkowo posiada skoncentrowaną glicerynę. Regularna aplikacja produktu Dermosan pozwala na uzyskanie jędrnej, gładkiej cery, a dodatkowo stanowi doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Krem półtłusty i tłusty odznacza się też lekką, łatwą do rozprowadzenia konsystencją, dlatego można go stosować pod makijaż.

  Krem Dermosan - idealny do każdego rodzaju skóry!

  Kosmetyki Dermosan wyróżniają się przebadaną formułą. Nadają się do wielu typów cery, jednak ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych proponuje się je szczególnie do skóry suchej, podrażnionej oraz ze skłonnością do rogowacenia i łuszczenia się. Kremy Dermosan sprawdzają się także w przypadku alergików. Nie podrażniają oczu i szybko się wchłaniają, a ich formuła charakteryzuje się wysoką skutecznością.

  Poznaj ofertę Dermosan. Dopasuj krem do potrzeb Twojej skóry!

  W aptece znajdziesz kosmetyki Dermosan w różnych cenach. Portfolio marki obejmuje Dermosan krem tłusty  zapobiegający nadmiernemu przesuszaniu się naskórka. Jego regularne stosowanie sprawia, że cera staje się jędrna i elastyczna. Zainteresowaniem cieszy się też Dermosan N+R krem półtłusty zabezpieczający przed mrozem, wiatrem, promieniami słonecznymi. Dobrą opinię ma też Dermosan krem ochronny SPF 20.