Desmoxan

  (1)

Desmoxan to marka należąca do grupy Aflofarm. Została opracowana z myślą o wspomaganiu rzucaniu palenia osób uzależnionych od tytoniu. Tego rodzaju preparaty są przydatne w napadach głodu nikotynowego, bo pomagają uporać się z chęcią sięgnięcia po papierosa.

Sortuj według

  Rzucanie palenia z produktami Desmoxan

  Korzyści wynikających z rzucenia palenia jest całkiem sporo — lepsza kondycja, poprawa samopoczucia, więcej pieniędzy w portfelu. Tylko jak zmotywować się do zaprzestania używania tytoniu? Pomóc w tym może łatwo dostępna nikotynowa terapia zastępcza (NKT) z użyciem tabletek Desmoxan, które są łatwe w użyciu i można mieć je zawsze pod ręką na wypadek pojawienia się głodu nikotynowego.

  Tabletki Desmoxan – dlaczego są tak skuteczne?

  Desmoxan zawiera w swoim składzie cytyzynę – substancję oddziałującą na układ nerwowy. Składnik pozyskiwany z nasion złotokapu pospolitego tworzy silne połączenie z receptorami nikotyny znajdującymi się w mózgu. Zapewnia uczucie zadowolenia, ale w porównaniu z nikotyną, nie uzależnia. Zmniejsza również głód nikotynowy i łagodzi objawy związane z odstawieniem papierosów, umożliwiając szybszą regenerację organizmu po rzuceniu palenia.

  Desmoxan – skuteczność już po 25 dniach?

  Jak zapewnia producent Desmoxan, pełna kuracja trwa zaledwie 25 dni. Rzucania palenia z wykorzystaniem tabletek zawierających cytyzynę jest 3 razy skuteczniejsze w porównaniu do walki z nałogiem bez wsparcia farmakologicznego [1]. Co więcej, już po 5 dniach odczuwa się mniejszą chęć na zapalenie, a w miarę upływu czasu zmniejsza się ilość przyjmowanych tabletek.

  Desmoxan charakteryzuje się uznaniem klientów. Z badań BIOSTAT przeprowadzonych wśród osób wspomagających się tabletkami wynika, że [2]:

  • 93,5% respondentów potwierdza skuteczność terapii,
  • 92,7% konsumentów uważa, że produkty Desmoxan są godne polecenia,
  • 87% respondentów uważa, że Desmoxan wyeliminował u nich głód nikotynowy.

  Wypróbuj nikotynową terapię zastępczą i rzuć palenie razem z preparatami do nikotynowej terapii zastępczej Desmoxan!