Detramax

Marka Detramax należy do Novascon Pharmaceuticals Sp. z o. o - firmy specjalizującej się w produkcji innowacyjnych suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków. W ofercie producenta znalazły się preparaty pomagające zadbać o naczynia krwionośne nóg - żele, tabletki i rajstopy.

Sortuj według

  Detramax - w trosce o zdrowie Twoich nóg

  Preparaty i akcesoria opracowane przez Detramax wspierają mikrokrążenie żylne i pozwalają utrzymać zdrowe naczynia krwionośne. Stosowanie produktów przyczynia się ponadto do ograniczenia uczucia ciężkości nóg.

  Suplementy, żele i akcesoria marki Detramax mają korzystną cenę. Oznacza to, że każdy, kto narzeka na uczucie ciężkości nóg i obrzęki, może złagodzić uciążliwe dolegliwości. Sprawdź, jakie produkty Detramax znajdziesz w portfolio producenta!

  Produkty w ofercie Detramax

  Podstawowa forma suplementu diety Detramax wspiera mikrokrążenie żylne, a także wspomaga produkcję kolagenu, aby naczynia krwionośne mogły prawidłowo funkcjonować. Produkt przynosi ulgę w przypadku wystąpienia uczucia ciężkości nóg. Suplement uzyskał pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego na temat stosowania go u kobiet w 2 i 3 trymestrze ciąży.

  Z myślą o kobietach uskarżających się na opuchnięcie i zmęczenie nóg marka opracowała Detramax Plus tabletki. Innowacyjny suplement poza diosminą, hesperydyną, witaminą C i ekstraktem z pestek winogron zawiera w sobie ekstrakt z korzenia ruszczyka. Składnik wspomaga krążenie żylne, a także przynosi uczucie lekkości i odświeżenia zmęczonym nogom. Suplement dodatkowo redukuje obrzęki o podłożu fizjologicznym i wspiera utrzymanie szczelności naczyń krwionośnych.

  W przypadku obrzęków warto zastosować też Detramax żel. Kosmetyk nawilża skórę i poprawia jej wygląd. Produkt zapobiega tworzeniu się rozszerzonych naczynek, a także łagodzi obrzęki i uczucie ciężkości nóg. Stosowanie żelu wzmocni efekty przyjmowania suplementów.  Na ból i obrzęki nóg pomogą również stworzone przez Detramax rajstopy i podkolanówki profilaktyczne.