Detusan, pastylki do ssania, 24 sztuki

  • Pastylki do ssania dedykowane palaczom, zmniejszają odruch kaszlowy.
Dostępny
19,49

O produkcie: Detusan, pastylki do ssania, 24 sztuki

100001588

Opis

Detusan 24 pastylki do ssania, dedykowany osobom palącym.

Właściwości

Detusan jest preparatem na kaszel dla osób, które rzuciły palenie. Zawiera składniki pomagające uchronić błonę śluzową gardła przed czynnikami zewnętrznymi, a także odświeżyć oddech, złagodzić kaszel i zniwelować problem suchości w jamie ustnej. Produkt może być stosowany w celu zachowania odpowiedniego poziomu nawilżenia błon śluzowych.

  • Wyciąg z porostu islandzkiego – pomaga złagodzić podrażnienia gardła, krtani i strun głosowych. Wspiera walkę ze stanami zapalnymi.
  • Ekstrakt z korzenia prawoślazu – wspomaga łagodzenie podrażnień. Odpowiada za tworzenie warstwy ochronnej na błonach śluzowych.
  • Wyciąg suchy z kwiatów dziewanny – wspiera walkę z infekcjami górnych dróg oddechowych. Pomaga wykrztuszać wydzielinę i ją rozrzedzić. Odpowiada za łagodzenie bólu gardła. Jest stosowany przy stanach zapalnych.
  • Olejek eukaliptusowy – pomaga wykrztuszać wydzielinę, która spływa do gardła.
  • Olejek z mięty pieprzowej – pomaga zachować świeżość oddechu. Wspiera walkę ze stanami zapalnymi.
  • Olejek cytrynowy – jest stosowany w walce z bólem gardła i kaszlem. Może pomóc złagodzić stany zapalne.

Wyrób medyczny Detusan zawiera cukier oraz syrop glukozowy.

Jak działa Detusan?

Preparat Detusan zawiera składniki, które pomagają pokryć błonę śluzową gardła ochronnym filmem, zapewniając odpowiedni pozom nawilżenia. Wspierają walkę z podrażnieniami i dolegliwościami związanym z chrypką oraz suchością. Detusan może być stosowany w celu przywrócenia równowagi błon śluzowych podrażnionych kaszlem.

Jak stosować Detusan?

Detusan to produkt w postaci pastylek do ssania, które można stosować kilka razy dziennie. Jeśli objawy nie ustąpią po 7 dniach, producent zaleca skontaktowanie się z lekarzem.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Detusan?

Preparat Detusan nie może być stosowany w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu. Kobiety w ciąży i w trakcie karmienia piersią powinny skonsultować chęć przyjmowania wyrobu z lekarzem.


Skład

Cukier, syrop glukozowy, kwas cytrynowy, wyciąg suchy z porostu islandzkiego, ekstrakt gęsty z korzenia prawoślazu, wyciąg suchy z kwiatów dziewanny, mentol, olejek eukaliptusowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek cytrynowy, kurkumina, błękit brylantowy.

Jak stosować

Pastylki do ssania.

Dzienne spożycie

1 pastylka naraz. Nie więcej niż 8 na dobę.

Przeznaczenie

Produkt został stworzony z myślą o osobach cierpiących na kaszel palacza.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Przez użyciem zapoznać się z treścią ulotki lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Waga

24 pastylki ( masy netto nie podano )

Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.