Dexeryl

  (8)

Dexeryl to marka kosmetyczna stworzona we Francji, będąca częścią firmy Pierre Fabre Dermocosmétique. Produkuje specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry podatnej na nadmierne wysuszanie. Kosmetyki Dexeryl są pomocne w leczeniu dolegliwości takich jak atopowe zapalenie skóry czy rybia łuska.

Sortuj według

  Wypróbuj nawilżający Dexeryl krem

  Produkowany przez Dexeryl krem to wyrób medyczny niwelujący dolegliwości wiążące się z nadmierną suchością skóry - łuszczenie, zaczerwienienia, pieczenie, świąd i wysypkę. Ochronny emolient zawiera 11 niezbędnych, starannie dobranych składników. Opracowany przez Dexeryl balsam został dokładnie przebadany klinicznie. Jego skład jest delikatny i specjalnie dostosowany do potrzeb skóry problematycznej.

  Produkt pokrywa skórę ochronną warstwą i zapobiega nadmiernej utracie wody. Oferowany przez Dexeryl krem do rąk i ciała osłania naskórek przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Preparat utrzymuje prawidłowe pH skóry i zapobiega namnażaniu się patogenów. Działa przeciwświądowo i uzupełnia lipidy naturalnej warstwy ochronnej naskórka. Kosmetyki Dexeryl mają korzystne ceny. Zobacz dostępne produkty w portfolio producenta!

  Produkty Dexeryl do mycia - stworzone dla wymagającej skóry

  Dexeryl Cleansing Cream to oczyszczający krem do mycia. Jego łagodna, bezpieczna formuła delikatnie usuwa zanieczyszczenia z bardzo suchej skóry. Preparat nadaje się do pielęgnacji naskórka dorosłych, dzieci i niemowląt, również jeśli występuje skłonność do atopii. Krem Dexeryl do mycia dodatkowo nawilża suchą skórę i zapobiega podrażnieniom. Łagodzi napięcie naskórka i jest łatwy w spłukiwaniu. Ma bezzapachową, niezawierającą mydła, biodegradowalną formułę. Można stosować go u dzieci już od 3. miesiąca życia.

  Sprawdź, jakie kosmetyki marki Dexeryl dla całej rodziny oferuje producent w swoim asortymencie i skompletuj swój niezbędnik bezpiecznej pielęgnacji suchej skóry!