Doctor Life CardioPuls W trosce o ciśnienie krwi, 90 kapsułek

Dostępny
99,99

O produkcie: Doctor Life CardioPuls W trosce o ciśnienie krwi, 90 kapsułek

100055497

Opis

Doctor Life CardioPuls W trosce o ciśnienie krwi, 90 kapsułek to suplement diety zawierający składniki o właściwościach kardioprotekcyjnych. Ma w składzie substancje wspierające regulację ciśnienia krwi i zdrowie układu krążenia w organizmie.


Właściwości

  • 30 dni suplementacji.
  • Liście oliwki europejskiej obniżają ciśnienie krwi.
  • Resweratrol hamuje utlenianie cholesterolu LDL.
  • 100% czyste, naturalne wyciągi.
  • Testowany klinicznie.
  • Bez laktozy.
  • Wolny od GMO.
  • Bezglutenowy.

Suplement diety Doctor Life CardioPuls W trosce o ciśnienie krwi charakteryzuje się bogatą recepturą opartą na naturalnych składnikach. Wśród nich znajduje się ekstrakt z kory drzewa arjuna, który stanowi bogate źródło antyoksydacyjnych flawanoidów i fitosteroli regulujących poziom cholesterolu we krwi. Kora z drzewa arjuna dostarcza organizmowi także opóźniający procesy starzenie koenzym Q10 i proantocyjanidę wzmacniającą układ sercowo-naczyniowy. Ekstrakt z głogu przyczynia się do regulacji ciśnienia krwi i poziomu lipidów, w tym cholesterolu HDL.

W składzie suplementu diety Suplement diety Doctor Life CardioPuls W trosce o ciśnienie krwi zawarto ekstrakt z owoców granatu. Zawiera on substancję podnoszącą zawartość tlenku azotu w organizmie, który obniża ciśnienie krwi. Ponadto blokuje enzym konwertazy angiotensyny (ACE) i przeciwdziała miażdżycy naczyń krwionośnych. Ekstrakt z owoców bergamoty dostarcza organizmowi hesperydynę i naryngeninę obniżające poziom złego cholesterolu podobnie co statyny, jednak bez nieprzyjemnych skutków ubocznych.


Skład

Owoce głogu (Crataegus oxycantha), Kora drzewa Arjuna (Terminalia arjuna); ekstrakt z owocu granatowca właściwego (Punica granatum); ekstrakt z owoców oliwki europejskiej (Olea Europaea L); Ashwagandha (Withania somnifera); ekstrakt z pestek winorośli właściwej (Vitis vinifera L) 95% oligomerycznych proantocyjanidyny (OPC); sproszkowany sok z miąższu owoców pomarańczy bergamoty (Citrus bergamia), Resweratrol z (S. cerevisiae), otoczka kapsułki (hypromeloza)

Dzienne spożycie

2 kapsułki rano oraz 1 kapsułka wieczorem z jedzeniem

Przeznaczenie

zdrowy puls, zdrowie układu krążenia

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian.

Producent

DoctorLife

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.