Domis nożyczki do paznokci zaokrąglone ostrze typ 55, 1 szt.

Marka: DOMIS
Dostępny
29,23

O produkcie: Domis nożyczki do paznokci zaokrąglone ostrze typ 55, 1 szt.

100052515

Opis

Domis nożyczki do paznokci zaokrąglone ostrze typ 55, 1 szt. to wyrób medyczny, który bardzo dobrze sprawdza się podczas obcinania wrastających paznokci u dzieci, jak również skracania włosków w okolicach uszu i nosa u osób dorosłych.


Właściwości

  • Wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
  • Nadają się do sterylizacji.
  • Polecane do obcinania wrastających paznokci u dzieci i przycinania włosków wokół uszu i nosa.
  • Zaokrąglone końcówki chroniące przed skaleczeniem.
  • Ostrze typu 55.

Nożyczki chirurgiczne Domis z „bezpiecznym” ostrzem typu 55 to wyrób medyczny, który stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia domowej apteczki w przypadku noworodków oraz niemowląt. Ich zaokrąglone końce sprawiają, że są bezpieczne podczas obcinania twardych, wrastających i zrogowaciałych paznokci u najmłodszych, chroniąc je przy tym przed skaleczeniem. Specjalnie opracowana konstrukcja z wysokogatunkowej stali nierdzewnej sprawia, że nożyczki służą w idealnym stanie przez długi czas.

Nożyczki chirurgiczne Domis znajdują swoje zastosowanie również w przypadku dorosłych. Dzięki lekko zaokrąglonym końcom można je z powodzeniem wykorzystywać podczas przycinania włosków wokół uszu i nosa, bez obaw o skaleczenie. Wykonanie ze stali nierdzewnej sprawia z kolei, że nożyczki można poddawać sterylizacji i umieszczać je w suszarce lub autoklawie. Nożyczki polecane są do stosowania w warunkach domowych, jak również w gabinetach kosmetycznych oraz medycznych.


Skład

Nożyczki.


Jak stosować

Używać zgodnie z przeznaczeniem.


Przeznaczenie

Nożyczki chirurgiczne przeznaczone do obcinania wrastających i zrogowaciałych paznokci.


Ostrzeżenia

Nie stosować instrumentu chirurgicznego w przypadku jego zanieczyszczenia dokładnie oczyścić przed sterylizacją w autoklawie przestrzegać instrukcji używania wytwórcy autoklawu i wytwórcy środków dezynfekujących do dezynfekcji wyrobów medycznych z chirurgicznej stali nierdzewnej przechowywać instrumenty odpowiednio nasmarowane regularnie sprawdzać i dokonywać oględzin wyrobu  używanie instrumentu chirurgicznego w celach lub w sposób inny niż wynikający z jego przeznaczenia może spowodować jego uszkodzenie lub defekt, który może doprowadzić do poważnych obrażeń u pacjenta.


Waga

Opakowanie zawiera 1 sztukę.


Dystrybutor

Domis Michael Wolski
ul. Piekarska 50
43-300 Bielsko-Biała


Producent

Ekal Surgical Works Kashmir Road,
Mohallah Ismaillabad,
Pacca Garha 51310 Sialkot,
Pakistan


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.