Domowe Laboratorium Test Na Infekcje Dróg Moczowych, dla dzieci i dorosłych, 2 sztuki

Domowy test na badanie infekcji dróg moczowych u dzieci i dorosłych.

Dostępny
18,99

O produkcie: Domowe Laboratorium Test Na Infekcje Dróg Moczowych, dla dzieci i dorosłych, 2 sztuki

100015857

Opis

Test na infekcje dróg moczowych to świetne narzędzie do domowej diagnostyki, umożliwiające analizę moczu pod kątem stężenia zawartych w nim leukocytów i azotynów.

Właściwości

Test szczególnie przydatny jest w diagnostyce infekcji u dzieci, które bardzo często wstydzą się przyznać do problemów związanych z układem moczowym.

Jest to test paskowy, umożliwiający przeprowadzenie badania na dwa sposoby. Strumieniowo, czyli poprzez umieszczenie końcówki testu pod strumieniem moczu na 1-2 sekundy oraz poprzez zanurzenie paska testowego w próbce moczu zebranego do czystego i suchego naczynia.Na teście widnieją dwa pola reakcyjne, które po przeprowadzeniu badania ulegają zabarwieniu. Wyniki w okienku przypisanym azotynom odczytujemy po upływie 60 sekund, w przypadku leukocytów należy odczekać 120 sekund. Odczyt porównujemy ze skalą barwną umieszczoną na teście. Musimy zrobić to w ciągu 2 minut, ponieważ interpretacja wyników uzyskana po dłuższym niż 2 minuty czasie nie jest już wiarygodna.

Wykrycie w badanej próbce azotynów lub podwyższonego stężenie leukocytów wskazuje na rozwijającą się infekcję dróg moczowych.

Jak stosować

- Wyjmij z koperty test paskowy.
- Końcówkę paska umieść pod środkowy strumień moczu na około 1-2 sekundy lub zanurz końcówkę testu w pojemniku ze wcześniej przygotowaną próbka moczu i natychmiast ją wyjmij.
- Trzymając test poziomo, usuń nadmiar znajdującego się na nim moczu dotykając brzegiem testu chusteczkę higieniczną.

Dystrybutor

HYDREX DIAGNOSTICS SP. Z O.O.SP.K.

Producent

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Tomasza Zana 4
04-313 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.