Domowe Laboratorium Test Narkotykowy Ze Śliny, 1 sztuka

Test na narkotyki ze śliny, stworzony do użycia w warunkach domowych.

Dostępny
43,39

O produkcie: Domowe Laboratorium Test Narkotykowy Ze Śliny, 1 sztuka

100015858

Opis

Narkotykowy TEST ze śliny pozwala na wykrycie aż 6 różnych substancji psychoaktywnych, w tym amfetaminy, kokainy, heroiny, morfiny, marihuany i haszyszu.

Właściwości

Test składa się z płytki testowej, próbnika oraz pojemnika na próbkę. W celu przeprowadzenia badania należy pobrać ślinę z ust za pomocą próbnika mającego postać specjalnej gąbki. Następnie ślinę musimy wycisnąć do pojemnika wyposażonego w nakrętkę z dozownikiem, z którego trzeba wprowadzić po 3 krople śliny, do każdego z dwóch pól reakcyjnych znajdujących się na płytce testowej.

Wyniki testu odczytujemy po 10 minutach, ich wiarygodność utrzymuje się do 20 minut, po tym czasie nie należy już interpretować uzyskanych rezultatów. Dodatni wynik oznacza się jako jeden barwny prążek widniejący w strefie kontrolnej C, co jednoznacznie świadczy o wykryciu śladu narkotyku w organizmie badanej osoby.

Obecność morfiny, heroiny i kokainy w ślinie wykrywana jest przez 12-24 godziny od zażycia narkotyków, amfetaminy 20-50 godzin, a marihuany i haszyszu ok. 14 godzin.

Jak stosować

Test rozpocznij od pobrania śliny za pomocą specjalnego próbnika załączonego do zestawu. W tym celu włóż go do ust i energicznie pocieraj wnętrze jamy ustnej przez ok. 3 minuty. Gąbka powinna być równomiernie nasączona.

Nasączony próbnik umieść w pojemniku i energicznie dociśnij, aby wycisnąć jak najwięcej śliny.

Nałóż nakrętkę i odchyl dozownik do pionu

Energicznie ściśnij dozownik i zaaplikuj po trzy krople śliny do dwóch okienek umiejscowionych na froncie testu.

Poczekaj 10 minut i odczytaj wszystkie wyniki.

Dystrybutor

HYDREX DIAGNOSTICS SP. Z O.O.SP.K.

Producent

Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Tomasza Zana 4
04-313 Warszawa

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.