DPP Plus, suplement diety, 20 kapsułek

Dostępny
16,90

O produkcie

100008054

DPP Plus, suplement diety, 20 kapsułek to produkt, który zawiera dipeptydylo-peptyzadę IV (DPP IV) i proteazę III, które rozkładają gluten i kazeinę.

Właściwości

DPP Plus, suplement diety, 20 kapsułek zawiera dipeptydylo-peptyzadę IV (DPP IV) i proteazę III, które rozkładają gluten i kazeinę, które są odpowiedzialne za dyskomfort trawienny. Enzymy zawarte w DPP Complex wspierają prawidłową pracę przewodu pokarmowego. Ponad to amylaza, alfa-galaktozydaza i laktaza odpowiednio pomagają we wchłanianiu węglowodanów, redukują wzdęcia oraz zapobiegają biegunkom, wymiotom i trudnościom w przyswajaniu produktów mlecznych. Lipaza zapobiega niestrawności natomiast celulaza wspomaga przyswajanie substancji odżywczych zawartych w pokarmach roślinnych.

Można stosować od 3 roku życia.

Tabela

Składnik 1 kapsułka 2 kapsułki 3 kapsułki
Dipeptydylo-peptydaza IV (DPP IV) 15 mg 30 mg 45 mg
Proteaza I (papaina) 6 mg 12 mg 18 mg
Proteaza II (bromelaina) 2 mg 4 mg 6 mg
Proteaza III (kwaśna proteaza grzybowa) 15 mg 30 mg 45 mg
Proteaza IV (proteaza alkaliczna) 2 mg 4 mg 6 mg
Proteaza V (proteaza neutralna) 2 mg 4 mg 6 mg
Amylaza I (a-amylaza grzybowa) 1 mg 2 mg 3 mg
Amylaza ll (a-amylaza bakteryjna) 1 mg 2 mg 3 mg
Glukoamylaza 1 mg 2 mg 3 mg
Celulaza 1 mg 2 mg 3 mg
Alfa-galaktozydaza 1 mg 2 mg 3 mg
Ksylanaza 1 mg 2 mg 3 mg
Laktaza 1 mg 2 mg 3 mg
Lipaza 1 mg 2 mg 3 mg

Skład

substancja wypełniająca: skrobia, składniki otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, woda oczyszczona, karagen, dipeptydylo-peptydaza IV (DPPIV), proteaza III (kwaśna proteaza grzybowa), proteaza I (papaina), substancja glazurująca: dwutlenek krzemu, proteaza II (bromelaina), proteaza IV (proteaza alkaliczna), proteaza V (proteaza neutralna), amylaza I (a-amylaza grzybowa), amylaza II (a-amylaza bakteryjna), glukoamylaza, celulaza, alfa-galaktozydaza, ksylanaza, laktaza, lipaza, substancja konserwująca: octan potasu.

Dzienne spożycie

Dorośli: 3 razy dziennie po 1 kapsułce.Dzieci od 3 do 8 lat: 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce.Zawartość kapsułki można wysypać i rozpuścić w ok. 50 ml płynu.

Ostrzeżenia

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby chorujące na cukrzycę lub/i przyjmujące leki z grupy inhibitorów DPPIV. Osoby przyjmujące inne leki, a także kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i wilgoci. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

4,16 g

Producent

Solinea

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.