Audimax Olive Dr.Max, spray do uszu, 30 ml

Marka: DR.MAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

10,40

O produkcie

100033715

Spray do uszu z olejem oliwkowym. 

Właściwości

Oliwa z oliwek zmiękcza woskowinę i ułatwia jej usunięcie. Korzystanie z areozolu do uszu jest prostym i naturalnym sposobem czyszczenia. Rowziązanie to może być stosowane profilaktycznie, w celu wspomagania naturalnych procesów samooczyszczających ucha, co zapobiega gromadzeniu się woskowiny. Witamina A stymuluje epitelizację podrażnienia i stanu zapalnego błony śluzowej ucha. 

Skład

Paraffinum liquidum, Olea Europaea Oil, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil, Retynil Palmitate, Melaleuca Alternifolia Oil, BHT.

Jak stosować

 1. Przed użyciem ogrzać butelkę, trzymając ją w dłoni przez 1 minutę.
 2. Odchylić głowę na bok, wstrzyknąć odpowiednią dawkę roztworu, natomiast pamiętaj, aby dozownik jedynie delikatnie oprzeć na płatku ucha. U dzieci delikatnie pociągnąć małżowinę w tył,a następnie wstrzyknąć roztwór. 
 3. Dla utrzymania higieny ucha i jako środek zapobiegawczy wstrzyknąć jedną porcję do ucha (lub więcej, jeśli to konieczne, u dorosłych) i pozostawić na 5 minut w celu zadziałania, trzymając głowę przechyloną. Następnie wyprostować głowę, pozwalając, aby nadmiar roztowu wypłynął i ostrożnie go wytrzeć. Należy powtarzać tę procedurę 2-3 razy w tygodniu lub kilka razy w tygodniu u osób korzystających z aparatów słuchowych. 
 4. W przypadku tworzenia korka woskowinowego w uchu wstrzyknąć jedną porcję areozolu (lub więcej, jeśli to konieczne, u dorosłych) i pozostawić na 10 minut w celu zadziałania, trzymając głowę przechyloną. Powtórzyć w razie potrzeby. Nie używać patyczków kosmetycznych do usuwania zmiękczonej woskowiny, po prostu pozwolić zawartości wypłynąć i wytrzeć ją ostrożnie.

Przeznaczenie

 • w przypadkach nadmiernego gromadzenia się woskowiny
 • w przypadkach formowania korków woskowinowych w uchu
 • jako środek zapobiegawczy dla pływaków, nurków i osób ze skłonnością do chorób ucha zewnętrznego
 • dla utrzymania higieny uszu
 • zalecany dla osób z aparatami słuchowymi, ponieważ są one podatne na powstawanie korków woskowinowych w uszach
 • stosuje się również w przypadku zatrzymywania wody wewnątrz ucha spowodowanego ciepłym, wilgotnym klimatem, poceniem się, kąpielą lub nieprawidłowym korzystaniem z preparatów na bazie wody

Ostrzeżenia

 • przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni °C, poza zasięgiem dzieci
 • preprat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia
 • nie stosować w przypadku błony preforowanej lub braku błony, wrażliwości na niektóre składniki wyrobu, urazu przewodu słuchowego, przed i po zabiegu chirurgicznym, obcego przedmiotu w uchu
 • w przypadku bólu w uchu zasięgnąć porady lekarza
 • tylko do użytku zewnętrznego

Waga

pojemność netto: 30 ml

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60a,
54-613 Wrocław, Polska

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu