Audimax Olive Dr.Max, spray do uszu, 30 ml

Marka: DR.MAX
Dostępny
11,99
Darmowa dostawa od 199,00 zł

O produkcie

100033715

Spray do uszu z olejem oliwkowym. 

*****

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60a,
54-613 Wrocław, Polska

*****

Ostrzeżenia

 • przechowywać w temperaturze poniżej 25 stopni °C, poza zasięgiem dzieci
 • preprat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia
 • nie stosować w przypadku błony preforowanej lub braku błony, wrażliwości na niektóre składniki wyrobu, urazu przewodu słuchowego, przed i po zabiegu chirurgicznym, obcego przedmiotu w uchu
 • w przypadku bólu w uchu zasięgnąć porady lekarza
 • tylko do użytku zewnętrznego
*****

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika
*****

Przeznaczenie

 • w przypadkach nadmiernego gromadzenia się woskowiny
 • w przypadkach formowania korków woskowinowych w uchu
 • jako środek zapobiegawczy dla pływaków, nurków i osób ze skłonnością do chorób ucha zewnętrznego
 • dla utrzymania higieny uszu
 • zalecany dla osób z aparatami słuchowymi, ponieważ są one podatne na powstawanie korków woskowinowych w uszach
 • stosuje się również w przypadku zatrzymywania wody wewnątrz ucha spowodowanego ciepłym, wilgotnym klimatem, poceniem się, kąpielą lub nieprawidłowym korzystaniem z preparatów na bazie wody
*****

Skład

Paraffinum liquidum, Olea Europaea Oil, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil, Retynil Palmitate, Melaleuca Alternifolia Oil, BHT.

*****

Jak stosować

 1. Przed użyciem ogrzać butelkę, trzymając ją w dłoni przez 1 minutę.
 2. Odchylić głowę na bok, wstrzyknąć odpowiednią dawkę roztworu, natomiast pamiętaj, aby dozownik jedynie delikatnie oprzeć na płatku ucha. U dzieci delikatnie pociągnąć małżowinę w tył,a następnie wstrzyknąć roztwór. 
 3. Dla utrzymania higieny ucha i jako środek zapobiegawczy wstrzyknąć jedną porcję do ucha (lub więcej, jeśli to konieczne, u dorosłych) i pozostawić na 5 minut w celu zadziałania, trzymając głowę przechyloną. Następnie wyprostować głowę, pozwalając, aby nadmiar roztowu wypłynął i ostrożnie go wytrzeć. Należy powtarzać tę procedurę 2-3 razy w tygodniu lub kilka razy w tygodniu u osób korzystających z aparatów słuchowych. 
 4. W przypadku tworzenia korka woskowinowego w uchu wstrzyknąć jedną porcję areozolu (lub więcej, jeśli to konieczne, u dorosłych) i pozostawić na 10 minut w celu zadziałania, trzymając głowę przechyloną. Powtórzyć w razie potrzeby. Nie używać patyczków kosmetycznych do usuwania zmiękczonej woskowiny, po prostu pozwolić zawartości wypłynąć i wytrzeć ją ostrożnie.
*****

Waga

pojemność netto: 30 ml

*****

Właściwości

Oliwa z oliwek zmiękcza woskowinę i ułatwia jej usunięcie. Korzystanie z areozolu do uszu jest prostym i naturalnym sposobem czyszczenia. Rowziązanie to może być stosowane profilaktycznie, w celu wspomagania naturalnych procesów samooczyszczających ucha, co zapobiega gromadzeniu się woskowiny. Witamina A stymuluje epitelizację podrażnienia i stanu zapalnego błony śluzowej ucha. 

*****

drmaxBrand

3477

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu