Szczupła Linia Dr.Max, suplement diety, 20 saszetek

Marka: DR.MAX
Dostępny
5,99

O produkcie

100034041

Suplement diety w postaci herbaty zawierający składniki wspomagające kontrolę masy ciała. 

Właściwości

Melisa, mięta i szałwia wspomagają trawienie przyczyniając się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Krwawnik wpływa korzystnie na metabolizm lipidów. Nasiona lnu przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego i kontroli masy ciała.

Skład

Składniki: Ziele pokrzywy (25 %), ziele melisy (25 %), ziele mięty pieprzowej (20 %), ziele krwawnika (20 %), nasiona lnu (5 %), ziele szałwii (5 %).

Jak stosować

Torebkę herbaty zalać ¼ l wrzącej wody, parzyć przez 10 minut.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2-4 razy dziennie.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. 

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie zaleca się stosowania w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Stosowanie ziół należy skonsultować z farmaceutą.

Waga

30 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto
110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.