Omega 3 Premium Dr.Max suplement diety, 90 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
43,99

O produkcie

100045738

Omega 3 Premium Dr.Max suplement diety, 90 kapsułek to preparat zawierający w składzie olej rybi o wysokiej zawartości potrzebnych w organizmie kwasów tłuszczowych omega-3.

Właściwości

  • Wspiera prawidłowe funkcjonowanie serca.*

Produkt zawiera olej rybi o wysokiej zawartości potrzebnych w organizmie kwasów tłuszczowych omega-3 – 225 mg kwasu eikozapentaenowego (EPA) i 170 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA) w jednej kapsułce.

*EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, a korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg EPA i DHA (1 kapsułka) dziennie.

DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu i utrzymania prawidłowego widzenia, a korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA (2 kapsułki) dziennie.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kaps. Zawartość/2 kaps. % RWS**/1 kaps. % RWS**/2 kaps.
Olej rybi 500 mg 1000 mg  -
w tym: EPA 225 mg 450 mg  -
DHA 170 mg 340 mg  - -
**Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: Olej rybi, kapsułka [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda].

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1–2 kapsułki. Zamiar przyjmowania kapsułek w ilości większej niż zalecane dzienne spożycie należy skonsultować z farmaceutą lub lekarzem.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.

Waga

Masa netto: 55 g

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.