Riboflavin 10 mg Dr.Max, suplement diety, 30 tabletek

Dostępny
6,99

O produkcie: Riboflavin 10 mg Dr.Max, suplement diety, 30 tabletek

100039061

Opis

Riboflavin 10 mg Dr. Max, suplement diety, 30 tabletek to preparat zawierający witaminę B₂. Składnik ten wspiera prawidłowy stan skóry i błony śluzowej.


Właściwości

Składnik preparatu:

  • wspiera prawidłowy stan skóry i błon śluzowych,
  • zmniejsza znużenie i zmęczenie.*

*Produkt zawiera Witaminę B₂, która pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych i zachowaniu zdrowej skóry. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.


Tabela

 Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl.  % RWS*/1 tabl. 
 Ryboflawina (Wit. B₂)  10 mg  714,2

*Referencyjna wartość spożycia


Skład

Składniki: Substancja wypełniająca (fosforany wapnia), substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), ryboflawina, stabilizator (poliwinylopirolidon), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), maltodekstryna, substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), substancje przeciwzbrylające (talk, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), trójglicerydy średniołancuchowe, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza).


Jak stosować

Doustnie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C  do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.


Waga

Masa netto: 5,8 g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław


Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska


Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.