Silymarin Premium Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

Suplement diety w formie kapsułek zawierający sylimarynę i cholinę.

Dostępny
11,99

O produkcie: Silymarin Premium Dr.Max, suplement diety, 30 kapsułek

100022531

Opis

Suplement diety zawierający sylimarynę i cholinę. 


Właściwości

Produkt zawiera 250 mg ekstraktu uzyskanego z 6250 mg suszonych owoców ostropestu plamistego (Silybum marianum L.). Ekstrakt z ostropestu plamistego jest standaryzowany na 200 mg sylimaryny, która zawiera 75 mg mieszanki sylibiny i izosylibiny. Ostropest plamisty pomaga w utrzymaniu prawidłowej pracy wątroby i wspiera prawidłowe trawienie. Produkt zawiera również 82,5 mg choliny. Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz prawidłowego metabolizmu lipidów.


Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość/1 kapsułka %RWS**/1 kapsułka
Sylimaryna
w tym sylibina i izosylibina
200mg
75mg
***
Cholina 82,5mg ***

**Referencyjna wartość spożycia. ***RWS nie określono.


Skład

Składniki: wyciąg z owoców ostropestu plamistego (25:1) (Silybum marianum L.), dwuwinian choliny, kapsułka [żelatyna, barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza), substancja przeciwpieniąca (glikol polietylenowy), regulator kwasowości (kwas octowy)], substancja wypełniająca (fosforany wapnia), substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).


Jak stosować

Doustnie. 


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Podczas stosowania produktu należy unikać spożywania alkoholu.


Waga

Masa netto: 19g


Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.