Wątroba Dr.Max, suplement diety, 50 tabletek

Marka: DR.MAX
Dostępny
17,99

O produkcie

100037186

Suplement diety, którego składniki wspierają prawidłowe fukncjonowanie przewodu pokarmowego.

Właściwości

Produkt zawiera aminokwas L-asparaginian L-ornityny oraz wyciągi roślinne z karczocha i korzenia rzodkiewki. Wyciąg z karczocha wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit i przewodu pokarmowego oraz do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi.

Tabela

Każda tabletka zawiera Zawartość/1 tabl. Zawartość/2 tabl. % RWS*/1 tabl. % RWS*/2 tabl.
L-asparaginian L-ornityny 150 mg 300 mg - -
Wyciąg z liści karczocha (4:1) 50 mg 100 mg - -
Wyciąg z korzenia rzodkiewki (4:1) 25 mg 50 mg - -

*Referencyjna wartość spożycia.

Skład

Składniki: substancja przeciwzbrylająca (węglany wapnia), L-asparaginian L-ornityny, substancja zagęszczająca (celuloza mikrokrystaliczna), wyciąg z liści karczocha (Cynara scolymus), wyciąg z korzenia rzodkiewki (Raphanus sativus), skrobia kukurydziana, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana), emulgator (hydroksypropylometyloceluloza), substancja glazurująca (alkohol poliwinylowy), substancja utrzymująca wilgoć (polidekstroza), substancje przeciwzbrylające (talk, sole magnezowe kwasów tłuszczowych), substancja przeciwpieniąca (glikol polietylenowy), stabilizator (sól sodowa karboksymetylocelulozy), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza).

Jak stosować

Doustnie, po posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia:  1-2 tabletki.

Przeznaczenie

Suplementacja diety w składniki aktywne preparatu. 

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Waga

28,5 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.,
Na Florenci 2116/15, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.