Dr. Santé

  (15)

Dr. Santé to marka należąca do firmy Elfa Group obecnej na rynku od 17 lat. Jej celem jest inspirowanie kobiet do bycia pięknymi i pewnymi siebie. Obecnie produkty Dr. Santé są obecne na rynkach w 31 krajach na świecie. Jej eksperci tworzą zbilansowane receptury, skupiając się na ich bezpieczeństwie.

Sortuj według

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów Dr. Santé

Dr. Santé to polska marka zajmująca się produkcją kosmetyków do twarzy, ciała i włosów. Wyroby te zawierają składniki, które pomagają poprawić kondycję skóry i jej wygląd. Cechują się naturalnym składem. Najważniejsze serie wyrobów marki Dr. Santé to: Argan, Macadamia, Keratin, Aloe Vera i Coconut. Marka ma w swojej ofercie m.in. kosmetyki do włosów suchych, zniszczonych, łamliwych i osłabionych. To m.in. Dr. Santé Collagen Volume Boost wypełniacz do włosów. Zawiera składniki, które pomagają wypełnić ubytki i uchronić kosmyki przed czynnikami zewnętrznymi. Są one wykorzystywane w celu uzyskania efektu naturalnej laminacji. Preparaty Dr. Santé można stosować niezależnie od typu włosów.

  • W 2020 roku marka Dr. Santé stworzyła linię wegańskich kosmetyków do włosów Cannabis Hair. Produkty te zawierają olej konopny. W skład kolekcji wchodzi m.in. odżywka, maska, olejek i szampon. Preparaty z tej serii zawierają składniki, które pomagają wygładzić, nawilżyć i ułatwić rozczesywanie włosów.
  • W 2021 roku na rynku ukazała się innowacyjna seria Hyaluron Mezzo Pro, obejmująca preparaty do pielęgnacji twarzy. To kosmetyki ze składnikami, które pomagają zachować odpowiednie nawilżenie skóry i ujędrnić ją bez iniekcji. W skład serii wchodzą takie preparaty, jak tonik, serum czy krem-żel do twarzy. Marka oferuje też specjalne produkty do pielęgnacji skóry w okolicach oczu. Kwas hialuronowy można znaleźć również w wybranych kosmetykach do włosów Dr. Santé.

Bezpieczne kosmetyki pielęgnacyjne Dr. Santé

Większość kosmetyków Dr. Santé nie zawiera substancji, które mogłyby zaburzać naturalną równowagę skóry. To przede wszystkim SLES-y, SLS-y, oleje mineralne, barwniki, składniki zapachowe czy parabeny. Kosmetyki tej marki nie są również testowane na zwierzętach. Produkty Dr. Santé mają przystępne ceny, zależne od przeznaczenia i pojemności preparatu.