Drenafit, suplement diety, 500 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

20,57

O produkcie: Drenafit, suplement diety, 500 ml

100019367

Opis

Drenafit płyn - suplement diety, będący kompozycją ekstraktów roślinnych i minerałów, zawierającą cynk wspierający organizm w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.

Właściwości

Suplement diety Drenafit to kompozycja unikalnych ekstraktów roślinnych i minerałów. Jest to preparat szczególnie polecany dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie organizmu i utrzymać szczupłą, zdrową sylwetkę. Naturalna kompozycja roślinno-ziołowa w połączeniu z minerałami oraz mikro- i makroelementami pozytywnie wpływa na układ trawienny i pokarmowy organizmu.

Jak działa Drenafit?

Drenafit to preparat obfitujący w cenne dla przewodu pokarmowego i trawiennego ekstrakty roślinne, wśród których znajdziemy m.in. wyciągi z zielonej herbaty, oliwki europejskiej, brzozy srebrnej i korzenia żeń-szenia. Wszystkie one zawierają unikalne składniki aktywne, które w różnym stopniu wspomagają organizm w odchudzaniu. W połączeniu z cynkiem prowadzą one do zmniejszenia wskaźnika BMI już po kilku tygodniach regularnego stosowania.

Kiedy brać Drenafit?

Stosowanie preparatu pomaga na przykład wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej, a także usunąć nagromadzoną wodę. Płyn wspiera procesy trawienne, jak również działa detoksykująco. Dodatkowo formuła suplementu diety Drenafit uzupełniona jest o cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów.

Drenafit w formie płynnej można stosować uzupełniająco w trakcie kuracji odchudzającej oraz jako uzupełnienie codziennej diety w trakcie redukcji tkanki tłuszczowej. W połączeniu z deficytem kalorycznym oraz aktywnością fizyczną pomaga utrzymać zdrowe jelita i prowadzi do zgrabnej, szczupłej sylwetki.

Jak długo można stosować Drenafit?

Dziennie należy spożywać do 25 ml suplementu diety Drenafit. By dostrzec efekty stosowania suplementu diety – mieć szczupłą i zgrabną sylwetkę – należy regularnie przyjmować preparat przez kilka tygodni. Trzeba pamiętać, że suplementacja powinna być połączona z innymi aktywnościami prowadzącymi do utraty wagi.

Czy stosowanie Drenafit w ciąży jest bezpieczne?

Suplementy na odchudzanie i zmniejszenie wagi ciała nie są zalecane w okresie ciąży. Dlatego dla bezpieczeństwa matki i dziecka, należy odstawić preparat na czas trwania ciąży.


Tabela

Wartość energetyczna 140,00 kcal (589 kJ)
Białko 1,35 g
Węglowodany 35,15 g
Tłuszcz 1,35g

Skład

Składniki: woda; substancja słodząca: sorbitol; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; barwnik: B-karoten 100 mg (w tym 1000 μg beta-karotenu – 125% referencyjnych wartości spożycia); aromaty; ekstrakt z brzozy brodawkowatej (Betula pendula) 14,75 mg; substancja słodząca: stewia; glukonian cynku 10,5 mg (w tym ok. 1,50 mg cynku – 15% referencyjnych wartości spożycia); ekstrakt z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 8,5 mg; ekstrakt z ortosyfonu groniastego (Orthosiphon spicatus) 8,5 mg; ekstrakt z korzenia żeńszenia (Panax ginseng) 7,5 mg; ekstrakt z jasnoty białej (Lamium album) 7,5 mg; substancja konserwująca: E202; substancja słodząca:sukraloza; ekstrakt z babki zwyczajnej (Plantago major) 6,0 mg; ekstrakt z jastrzębca kosmaczka (Pilosella officinarum) 6,0 mg; ekstrakt z męczennicy cielistej (Passiflora incarnata) 5,0 mg; ekstrakt z kopru włoskiego (Foeniculum vulgare) 4,25 mg; ekstrakt z oliwki europejskiej (Olea europaea) 4,25 mg; substancja konserwująca: E211; ekstrakt z herbaty zielonej (Camellia sinensis) 2,5 mg; ekstrakt z cytryny właściwej (Citrus limon) 2,5 mg.


Jak stosować

Doustnie, po uprzednim rozpuszczeniu w wodzie.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: odmierzyć nakrętką dozującą 25 ml i rozpuścić w 1l wody. Przygotowany napój wypić w ciągu dnia. Przed użyciem wstrząsnąć.


Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki aktywne preparatu.

Ostrzeżenia

  • Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Stosowanie suplementu diety przez kobiety w ciąży, w okresie laktacji oraz przez dzieci należy skonsultować z lekarzem.
  • Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25°C, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Waga

Objętość netto: 500 ml


Producent

Alter Medica Jan Szupina
ul. Spokojna 11
34-300 Żywiec

Typ produktu

Suplement diety

Opis produktu

[{"children":[{"tag":"body","children":[{"tag":"p","children":[{"html":"Drenafit p\u0142yn - suplement diety, b\u0119d\u0105cy kompozycj\u0105 ekstrakt\u00f3w ro\u015blinnych i minera\u0142\u00f3w, zawieraj\u0105c\u0105 cynk wspieraj\u0105cy organizm w utrzymaniu prawid\u0142owego metabolizmu w\u0119glowodan\u00f3w.","tag":"none"}]}]}]}]

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.