Duetus

  (6)

Kosmetyki Duetus należą do polskiej grupy Sylveco. Charakteryzują się składem pochodzenia roślinnego, a ponadto są w pełni biodegradowalne. Poleca się je zwłaszcza do pielęgnacji skóry problematycznej, trądzikowej oraz mieszanej.

Sortuj według

    Duetus - postaw na unikalne kosmetyki dla kobiet i mężczyzn

    Duetus dostarcza kosmetyki typu Unisex - peeling, krem, maseczka lub żel do twarzy nadają się do stosowania zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Produkty odznaczają się naturalną formułą. Zawierają wyciągi z roślin, dlatego sprawdzają się w przypadku wegan. Dodatkowo posiadają aktywny węgiel pobudzający wzrost komórek oraz olej z konopi i kwasy BHA, AHA, PHA. Substancje te cechują się właściwościami regulująco-detoksykującymi. Preparaty stanowią też kopalnię witamin A, C i E.

    Kosmetyki Duetus - znajdź produkt dostosowany do Twoich potrzeb!

    Apteka oferuje kosmetyki Duetus w różnych cenach. Asortyment marki obejmuje preparaty do pielęgnacji twarz, np. Duetus żel myjący do twarzy lub Duetus tonik do twarzy. Na uwagę zasługują ponadto żele myjące przeznaczone do codziennego stosowania. Na ich formułę składają się kwasy mlekowy oraz salicylowy. Do ciekawych propozycji zaliczają się też kremy do twarzy i ciała, np. Duetus krem na noc o działaniu nawilżającym i odżywiającym. W portfolio marki znajdują się również antysmogowe kosmetyki Duetus chroniące skórę przed działaniem substancji toksycznych, w tym metali ciężkich i gazów.