Dzidziuś

  (1)

Dzidziuś to polska marka należąca do firmy Pollena Ostrzeszów obecnej na rynku od ponad 80 lat. Jej produkty znaleźć można w Polsce i krajach środkowowschodniej Europy. Produkty Dzidziuś powstają zgodnie z certyfikatem GMP i normą PN-EN ISO 22716:2009. Marka stosuje też zintegrowany system zarządzania.

Sortuj według

  Środki czystości Dzidziuś dla najmłodszych

  Dzidziuś zajmuje się produkcją preparatów do pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy i higieny dla najmłodszych. Wyroby tej marki mogą być stosowane również w przypadku skóry wrażliwej i ze skłonnością do atopii. W asortymencie Dzidziuś znaleźć można pianki, żele, kremy i płyny bazujące na naturalnych składnikach. Producent zajmuje się również wytwarzaniem akcesoriów i środków czystości dla dzieci, jak środki do czyszczenia butelek i smoczków, proszki i płyny do prania oraz odplamiacze.

  Dzidziuś produkuje mydło toaletowe, szampony dla dzieci i niemowląt, żele do mycia ciała, płatki mydlane, płyny do płukania i prania oraz żele do mycia akcesoriów dziecięcych. Wyroby te nie zawierają alergenów, parabenów i barwników. To produkty hipoalergiczne, które są delikatne dla skóry najmłodszych. Mogą być stosowane przy podrażnieniach skóry. Pomagają ją nawilżyć i natłuścić. To wyroby o delikatnych zapachach. Produkty Dzidziuś są dostępne w przystępnych cenach, zależnych od przeznaczenia preparatu. Większość kosmetyków Dzidziuś może być stosowana przez dzieci od pierwszych dni życia. Produkty te nie powodują podrażnienia spojówek i błon śluzowych. Są odpowiednie również dla dzieci cierpiących na AZS.

  Wyroby Dzidziuś o bogatych składach

  W skład kosmetyków dla dzieci Dzidziuś wchodzą delikatne środki piorące, a także cząsteczki lipidów czy ekstrakt z bawełny. W preparatach piorących tej marki zastosowano system ochrony bieli, który pomaga uniknąć szarzenia jasnych tkanin. Produkty te poddano testom dermatologicznym *. Mydło w płynie z olejkiem migdałowym Dzidziuś wzbogacono natomiast wyciągiem z migdałów, który pomaga natłuścić i odżywić skórę. Produkt ten cechuje się naturalnym pH bezpiecznym dla delikatnego ciała dziecka. Oleje roślinne zastosowano również w mydle pielęgnacyjnym w kostce tej marki. Kosmetyki te wspierają zachowanie odpowiedniej kondycji skóry, a także pomagają pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z jej powierzchni.

  * https://pollena.com.pl/produkty-do-prania-i-plukania/8-dzidzius-balsam-do-prania-biel-15-l-5900133008513.html