EkaMedica, Aloes z miąższem, sok, suplement diety, 500 ml

17,78
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017178

EkaMedica Aloes z miąższem sok - suplement diety w formie płynnej wyprodukowany z soku z miąższem 100% z liści aloesu. Pasteryzowany. Pojemność 500 ml.

Ostrzeżenia

Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Przeciwwskazania - Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.


Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Producent

EkaMedica Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy

Skład

Składniki: Sok z lisci aloesu z czastkami miazszu (Aloe barbadensis miller) 99,8%, regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

Jak stosować

doustnie, przed posiłkiem

Waga

objętość netto: 500 ml

Właściwości

  • wyprodukowany z soku z miąższem 100% z liści aloesu
  • pasteryzowany
  • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

  • Dzienne spożycie

    Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 25 ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 49,9 ml soku z aloesu.

    Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.