EkaMedica, Aloes z miąższem, sok, suplement diety, 500 ml

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

17,35

O produkcie

100017178

EkaMedica Aloes z miąższem sok - suplement diety w formie płynnej wyprodukowany z soku z miąższem 100% z liści aloesu. Pasteryzowany. Pojemność 500 ml.

Właściwości

 • wyprodukowany z soku z miąższem 100% z liści aloesu
 • pasteryzowany
 • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry
 • Skład

  Składniki: Sok z lisci aloesu z czastkami miazszu (Aloe barbadensis miller) 99,8%, regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

  Jak stosować

  doustnie, przed posiłkiem

  Dzienne spożycie

  Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 25 ml dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 49,9 ml soku z aloesu.

  Ostrzeżenia

  Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


  Przeciwwskazania - Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.


  Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

  Waga

  objętość netto: 500 ml

  Producent

  EkaMedica Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Bielska 78a
  43-340 Kozy

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

  Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.