EkaMedica, Koniczyna czerwona, sok, suplement diety, 500 ml

23,98
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100017166

EkaMedica Koniczyna czerwona sok - suplement diety w formie płynnej, wyprodukowany z ekstraktu z ziela czerwonej koniczyny. Pasteryzowany. Objętość 500 ml.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.


Przeciwwskazania - Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia piersią powinny skonsultować się z lekarzem.


Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Producent

EkaMedica Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Bielska 78a
43-340 Kozy

Skład

Składniki: Woda, ekstrakt z ziela czerwonej koniczyny (Trifolium pratense L.), regulator kwasowości - kwas cytrynowy.

Jak stosować

doustnie, przed posiłkiem

Waga

objętość netto: 500 ml

Właściwości

  • wyprodukowany z ekstraktu z ziela czerwonej koniczyny
  • pasteryzowany
  • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

  • Dzienne spożycie

    Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: Dwa razy dziennie po 25 ml pół godziny przed posiłkiem. Zalecana porcja dzienna (50 ml) zawiera 2 g ekstraktu z ziela czerwonej koniczyny, co odpowiada 8 g surowca roślinnego.

    Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.