EkaMedica, Mango, sok, suplement diety, 500 ml

Suplement diety zawiera mango oraz z wit.C, które wzmacniają odporność.

Dostępny
15,65

O produkcie: EkaMedica, Mango, sok, suplement diety, 500 ml

100017169

Opis

EkaMedica Mango sok - suplement diety w formie płynnej, wyprodukowany z puree 100% z owoców mango z dodatkiem naturalnej witaminy C pochodzącej z ekstraktu z owoców camu-camu. Pasteryzowany. Objętość 500 ml.

Właściwości

 • wyprodukowany z puree 100% z owoców mango z dodatkiem naturalnej witaminy C pochodzącej z ekstraktu z owoców camu-camu
 • pasteryzowany
 • bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry

 • Skład

  Składniki: Puree z owoców mango 99,7%, standaryzowany ekstrakt z owoców camu camu (Myrciaria dubia) 0,3%, w tym naturalna witamina C. Porcja dzienna 50 ml zawiera 150 mg standaryzowanego ekstraktu z owoców camu camu, w tym 15 mg witaminy C, co stanowi 18% RWS*.


  *RWS - referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)


  Jak stosować

  doustnie, przed posiłkiem

  Ostrzeżenia

  Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przed użyciem każdorazowo wstrząsnąć. Osad pochodzenia naturalnego.


  Przeciwwskazania - Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.Kobiety w ciąży oraz w okresie karmienia powinny skonsultować się z lekarzem.


  Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć do 21 dni od otwarcia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


  Waga

  objętość netto: 500 ml

  Producent

  EkaMedica Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Bielska 78a
  43-340 Kozy

  Typ produktu

  Suplement diety

  Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.