Entil

  (2)

Entil to marka należąca do firmy Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o. istniejącej od 1991 roku. To jeden z liderów rynku farmaceutycznego. Zajmuje się produkcją preparatów na ugryzienia i ukąszenia, powodujące podrażnienia skóry. Obecnie marka ma w swojej ofercie dwa wyroby umieszczone w tubkach.

Sortuj według

  Preparaty na oparzenia i ukąszenia Entil

  Entil produkuje preparaty do stosowania na skórę po ugryzieniach owadów. Mogą być używane przez osoby odczuwające takie dolegliwości, jak świąd, obrzęk czy miejscowe zaczerwienienie skóry. Bazują na fizycznej aktywności osmotycznej formuły. Pomagają złagodzić podrażnienia i opuchliznę, usuwając toksyny wstrzyknięte w ciało przez owady. Preparaty te wspierają również pozbywanie się substancji powstałych w wyniku reakcji na ukąszenie.

  Marka Entil ma w swoim asortymencie również preparaty na oparzenia słoneczne. To hydrożele bazujące na fizycznej aktywności osmotycznej, przeznaczone do stosowania w przypadku zmian powierzchniowych pierwszego i drugiego stopnia. Mogą być używane przez osoby, które borykają się z bólem, zaczerwienieniem i pęcherzami na ograniczonej powierzchni skóry. Entil Oparzenia żel stosowany w celu leczenia oparzeń zawiera składniki, które pomagają złagodzić stany zapalne skóry powstałe w wyniku skaleczeń, otarć i zadrapań. Produkt można stosować również w przypadku oparzeń domowych i słonecznych.

  Preparaty Entil z opatentowaną formułą OSMO4

  Preparaty Entil bazują na opatentowanej formule OSMO4. Opiera się ona na wykorzystaniu fizycznego zjawiska osmozy. Powstaje ono w wyniku różnicy ciśnień roztworów. Dzięki temu żel naniesiony na oparzone lub podrażnione miejsce pomaga zmniejszyć obrzęk, nawodnić skórę i uniknąć infekcji.

  • Preparaty Entil mogą być stosowane bez ograniczeń wiekowych. Nie mogą być aplikowane na otwarte rany i w okolicach oczu. Produkty te nie powinny być używane w połączeniu z innymi preparatami o podobnym przeznaczeniu. Wyroby Entil mają przystępne ceny, zależne od rodzaju środka i pojemości opakowania.
  • Preparaty Entil powstają w laboratoriach firmy Aflofarm Farmacja Polska Spółka z o.o. Przechodzą testy jakościowe, a do ich tworzenia wykorzystuje się surowce z certyfikatem wytwórcy *. Są wytwarzane zgodnie ze standardem GMP i normami ISO 13485.