Entitis, suplement diety, smak miętowy, 30 pastylek do ssania

Suplement diety, pastylki o smak miętowym, przeznaczony dla dzieci.

Dostępny
46,29

O produkcie: Entitis, suplement diety, smak miętowy, 30 pastylek do ssania

100010161

Opis

ENTitis to preparat, który zawiera w swoim składzie specyficzny szczep Streptococcus salivarius K12. Został on wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa i gardła (ENT).

Właściwości

ENTitis zawiera w swoim składzie specyficzny szczep Streptococcussalivarius K12. Został on wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które prze zostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa, gardła.Szczep ten występuje naturalnie jedynie u 2% populacji na świecie. Dlatego, aby skorzystać z jego wyjątkowych właściwości, każdy z nas może wspomóc organizm poprzez dodatkową suplementację. S.salivariusK12 kolonizuje jamę ustną i nosogardziel. Wspiera produkcję lantybiotyków zwanych substancjami hamującymi podobnymi do bakteriocyn, działają one antagonistycznie na drobnoustroje patogenne.

Skład

fruktoza, maltodekstryna, Streptococcus salivarius K12, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromat, cholekalcyferol (witamina D).

Jak stosować

1 pastylka dziennie przez minimum 3 miesiące.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Pastylkę należy przyjmować przed snem, po umyciu zębów tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 minut aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać.


Przeznaczenie

ENTitis jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia, a w szczególności:

- dla dzieci przebywających w dużych skupiskach (np. przedszkole, szkoła),

- dla dzieci mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła w celu odbudowania korzystnej mikroflory

- dla dzieci po zakończeniu kuracji antybiotykowej

- w celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym


Producent

Polski Lek

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.