Entitis, suplement diety, smak miętowy, 30 pastylek do ssania

Dostępny
44,00
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100010161

ENTitis to preparat, który zawiera w swoim składzie specyficzny szczep Streptococcus salivarius K12. Został on wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa i gardła (ENT).

Producent

Polski Lek

Przeznaczenie

ENTitis jest polecany dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia, a w szczególności:

- dla dzieci przebywających w dużych skupiskach (np. przedszkole, szkoła),

- dla dzieci mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła w celu odbudowania korzystnej mikroflory

- dla dzieci po zakończeniu kuracji antybiotykowej

- w celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym

Skład

fruktoza, maltodekstryna, Streptococcus salivarius K12, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; aromat, cholekalcyferol (witamina D).

Jak stosować

1 pastylka dziennie przez minimum 3 miesiące.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Pastylkę należy przyjmować przed snem, po umyciu zębów tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. Pastylkę należy ssać powoli przez ok. 5 minut aż do całkowitego rozpuszczenia. Aby zapewnić jak najdłuższy kontakt substancji aktywnej ze śluzówką gardła, pastylki nie należy rozgryzać ani połykać.

Właściwości

ENTitis zawiera w swoim składzie specyficzny szczep Streptococcussalivarius K12. Został on wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które prze zostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa, gardła.Szczep ten występuje naturalnie jedynie u 2% populacji na świecie. Dlatego, aby skorzystać z jego wyjątkowych właściwości, każdy z nas może wspomóc organizm poprzez dodatkową suplementację. S.salivariusK12 kolonizuje jamę ustną i nosogardziel. Wspiera produkcję lantybiotyków zwanych substancjami hamującymi podobnymi do bakteriocyn, działają one antagonistycznie na drobnoustroje patogenne.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.