Mleko klaczy, suplement diety, 30 saszetek

Dostępny
90,39

O produkcie

100017346

Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej, 30 saszetek.

Właściwości

Mleko klaczy jest swoim składem zbliżone do mleka ludzkiego, ma wysokie wartości odżywcze. Jest bogate w białka albuminowe, lizozym, witaminy C, D i K, wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Badania wykazały, że składniki mleka klaczy przywracają sprawność immunologiczną jelit. Są szczególnie korzystne dla osób, które dbają o utrzymanie naturalnej odporności organizmu, chcą chronić komórki przed stresem oksydacyjnym, pragną jak najdłużej utrzymać siły witalne i funkcje poznawcze na wysokim poziomie, dbają o prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Skład

Składniki: liofilizowane mleko klaczy

Jak stosować

Zawartość saszetki zmieszać z niewielką ilością letniej wody. Proszek można przyjąć z saszetki bezpośrednio do ust. UWAGA! Bioaktywne związki białkowe (m.in. laktoferyna, lizozym, immunoglobuliny, czynniki wzrostu) ulegają denaturacji w wysokiej temperaturze, dlatego nie należy wsypywać proszku do gorących płynów.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka dziennie.

Przeznaczenie


Ostrzeżenia

Należy zachować ostrożność w przypadku alergii na jakikolwiek składnik mleka klaczy. Przy stosowaniu ilości zalecanych przez producenta nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych przedawkowania preparatu. Zawiera laktozę.

Waga

Masa netto: 30g

Producent

GENACTIV SP. Z O. O.
Bartoszewo 1A
72-004 Tarnowo

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.