Esseliv, suplement diety, 50 kapsułek

Suplement diety z fosfolipidami z soi i wyciągiem z ostryżu długiego.

Dostępny
18,39

O produkcie: Esseliv, suplement diety, 50 kapsułek

100002010

Opis

Nazwa Esseliv
Główny składnik Phospholipidum essentiale
Dawka 300 mg
Postać kapsułki
Wielkość opakowania 50 sztuk
Działanie/właściwości
  • wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby

Esseliv, suplement diety, 50 kapsułek to preparat zawierający w składzie fosfolipidy z nasion soi oraz wyciąg z ostryżu długiego.


Właściwości

  • Wspomaga metabolizm tłuszczów w wątrobie.*
  • Wspiera pracę wątroby oraz pomaga zachować ją w dobrej kondycji i zdrowiu.*

*Działanie Esseliv wynika ze składnika produktu: wyciąg z ostryżu długiego

Fosfolipidy zawarte w suplemencie Esseliv uzupełniają uszkodzone błony komórek wątrobowych, poprawiając ich strukturę i działanie, natomiast wyciąg z ostryżu długiego hamuje gromadzenie tłuszczów w wątrobie i wspomaga ich trawienie. 

Esseliv zawiera fosfolipidy sojowe (Phospholipidum essentiale) oraz wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa), który hamuje gromadzenie tłuszczów w wątrobie i wspomaga ich trawienie. Wyciąg z ostryżu długiego wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby, w tym wydzielanie żółci, dzięki czemu optymalizuje procesy trawienne.  Esseliv pomaga zachować wątrobę w dobrej kondycji i zdrowiu.


Tabela

Składniki 2 kapsułki
Fosfolipidy sojowe (Phospholipidum essentiale) 600 mg
Wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa) 60 mg

Skład

Składniki: FOSFOLIPIDY SOJOWE (soja i produkty pochodne), OLEJ SOJOWY (soja i produkty pochodne), tłuszcz kakaowy, wyciąg z ostryżu długiego, Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza oraz dwutlenek tytanu

Jak stosować

Esseliv stosować doustnie, popijając wodą. Dzieciom zawartość kapsułki należy wycisnąć i podać w niewielkiej ilości ciepłego mleka lub wody.


Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu Esseliv do przyjęcia: 

Dorośli oraz dzieci powyżej 6 roku życia: 2 kapsułki Esseliv dziennie.


Przeznaczenie

Na co jest suplement diety Esseliv? 

Suplement diety Esseliv zawiera naturalne składniki roślinne, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie wątroby. Esseliv pomaga zachować wątrobę w dobrej kondycji i zdrowiu i dzięki temu wspiera procesy trawienne.


Ostrzeżenia

Nie stosować preparatu Esseliv w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem produktu należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, poniżej 25oC. Chronić od światła i wilgoci. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci


Dystrybutor

AFLOFARM
Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. 95-200 Pabianice, ul. Partyzancka 133/151

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.