Esseliv duo, 40 kapsułek

Suplement diety z wyciągiem z ostryżu, lecytyną i niacyną oraz wit. B6.

Dostępny
14,19

Klienci kupili również

O produkcie: Esseliv duo, 40 kapsułek

100002011

Opis

Esseliv duo, 40 kapsułek to suplement diety, którego składniki wspierają zachowanie zdrowej wątroby oraz prawidłowe procesy trawienne.


Właściwości

Esseliv duo to suplement diety, który zawiera starannie wyselekcjonowane składniki wpływające na zdrowie wątroby i właściwe procesy trawienne. Jest szczególnie polecany osobom, których wątroba jest narażona na szkodliwe czynniki tj. ciężkostrawna, nieprawidłowa dieta, alkohol i leki. Składniki zawarte w preparacie wykazują wielokierunkowe działanie, przez co optymalizują procesy trawienne, wspomagają metabolizm energetyczny oraz wpływają na trawienie tłuszczów w wątrobie.

Każda kapsułka Esseliv duo to standaryzowana zawartość składników.

  • Wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa) – hamuje gromadzenie tłuszczów, pomaga zachować zdrową wątrobę i reguluje jej pracę, wspomaga trawienie.
  • Lecytyna rzepakowa (o zawartości 95% fosfolipidów) buduje strukturę błon komórkowych.
  • L-asparaginian L-ornityny pełni liczne funkcje fizjologiczne. W komórkach wątroby bierze m.in. udział w kluczowych procesach detoksykacji.
  • Niacyna (witamina PP) bierze udział w procesie rozkładu kwasów tłuszczowych i węglowodanów, przez co przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
  • Witamina B6 utrzymuje prawidłowy metabolizm białka i glikogenu.
  • Kwas foliowy wspomaga proces podziału komórek.

Składniki zawarte w preparacie wykazują właściwości wspomagające naturalną regenerację wątroby oraz eliminację szkodliwych dla niej toksyn.

Jak działa Esseliv duo?

Esseliv duo zawiera kompozycję wyselekcjonowanych składników, które mają działanie wspomagające dla pracy wątroby. Regulują procesy trawienne, wspomagają metabolizm energetyczny, biorą udział w procesach detoksykacyjnych oraz budują struktury błon komórkowych.

Kiedy brać Esseliv duo?

Suplement diety firmy Aflofarm jest wskazany do wzbogacenia diety o wyselekcjonowane składniki, które wspomagają naturalną regenerację wątroby oraz eliminują szkodliwe toksyny. Suplementację preparatu zaleca się osobom, których wątroba jest narażona na szczególnie niekorzystne czynniki tj. tłusta, ciężkostrawna dieta, alkohol oraz leki. Innym wskazaniem jest niedobór witamin z grupy B. Zalecana dawka wynosi 2 kapsułki dziennie.

Jak długo można stosować Esseliv duo?

Opakowanie suplementu diety Esseliv duo zawiera 40 kapsułek. Wystarczy to na 20 dni suplementacji. Nie ma jednak przeciwwskazań do dłuższego przyjmowania preparatu, przy czym należy pamiętać o tym, żeby nie przekroczyć zalecanej dziennie dawki. Przyjmowanie więcej niż 2 kapsułek dziennie nie wpłynie na lepsze odziaływanie preparatu.


Tabela

Składnik 2 kapsułki
Wyciąg z ostryżu długiego (Curcuma longa) 100 mg

Lecytyna rzepakowa

(w tym 95% fosfolipidów)

220 mg

(209 mg fosfolipidów)

L-asparaginian L-ornityny 300 mg
Niacyna (witamina PP, witamina B3) 16 mg (100 %)* ekwiwalentu niacyny
Witamina B6 (pirydoksyna) 1,4 mg (100 %)*
Kwas foliowy (witamina B9) 200 mcg (100 %)*

*%RWS - % Referencyjnej Wartości Spożycia


Skład

Składniki: L-asparaginian L-ornityny, lecytyna rzepakowa, wyciąg z ostryżu długiego, substancja wypełniająca: talk, substancja glazurująca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, amid kwasu nikotynowego, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny, kwas pteroilomonoglutaminowy, Składniki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza

Jak stosować

Spożywać doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 kapsułki.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.


Przeznaczenie

Zalecany osobom, których wątroba narażona jest na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych takich jak: nieprawidłowa lub ciężkostrawna dieta, alkohol, leki oraz w celu uzupełnienia codziennej diety w witaminy z grupy B.

Ostrzeżenia

Nie stosować w wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być zamiennikiem prawidłowej, zbilansowanej diety.

Waga

Opakowanie zawiera 40 kapsułek.


Dystrybutor

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.,
ul. Partyzancka 133/151,
95-200 Pabianice


Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.