EstroVita

  (13)

EstroVita to polska marka należąca do grupy Skotan Pharma. Firma koncentruje się na produkcji suplementów diety bogatych w kwasy Omega-3, Omega-6 oraz Omega-9. Formuła preparatów zawiera także kompleks witamin i minerałów wspomagających prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Sortuj według

EstroVita - zdrowe oleje, kwasy Omega i witaminy

Suplementy EstroVita wyróżniają się doskonałym składem. Do ich wytwarzania wykorzystuje się skoncentrowane kwasy tłuszczowe Omega -3, -6, -9 w formie estrów etylowych. Pozyskuje się je z kompozycji olejów roślinnych, m.in. z lnu, ogórecznika, czarnej porzeczki, wiesiołka. Dodatkowo preparaty EstroVita stanowią źródło cennych witamin. Substancje użyte do produkcji odznaczają się czystością biologiczną i tzw. złotą proporcją (2:1) kwasów Omega-3 do Omega-6.

EstroVita - wysoka skuteczność i przyswajalność

Marka przykłada ogromną uwagę do jakości oferowanych produktów. Oleje zastosowane do wyrobu suplementów pochodzą od sprawdzonych dostawców. Dodatkowo występują w postaci monocząteczek, które są łatwo przyswajalne przez ludzki organizm. Substancje znajdujące się w preparatach pozyskuje się w 100% z roślin. Mogą być więc spożywane przez wegan, co potwierdza certyfikat V-Label.

Estrovita - szeroki asortyment produktów!

Apteka oferuje preparaty w różnych cenach dla osób w każdym wieku. Zainteresowaniem cieszą się produkty z serii Skin, np. suplement diety EstroVita Skin 250. Ich skład wzbogacono witaminami A, E i D. W portfolio marki mieszczą się również wyroby dla dzieci, m.in. suplementy diety EstroVita Kids, zawierające naturalne substancje wspomagające odporność i wzmacniające kości. Portfolio produktów obejmuje też artykuły dla kobiet oraz mężczyzn, np. suplement diety EstroVita Men z olejem z pestek dyni.