Etja

  (27)

Etja jest założoną w 1991 roku polską marką produktów bazujących na roślinnych składnikach. Firmę stworzyli pasjonaci aromaterapii i olejków naturalnych. Specjalnością marki Etja są olejki eteryczne oraz oleje do pielęgnacji skóry pozyskiwane z najdalszych zakątków świata.

Sortuj według

Etja olejki eteryczne - wysoka jakość i bezpieczeństwo

Etja proponuje olejki eteryczne, które są naturalne w 100% i uzyskiwane metodami destylacji, wyciskania bądź ekstrakcji chemicznej. Zazwyczaj produkty mają jedną dominującą nutę zapachową, choć dostępne są również specjalnie opracowane mieszanki. Olejki Etja spełniają warunki IFRA, normy dopuszczenia do obrotu oraz wymaganą rejestrację kosmetyczną CPNP.

Produkty przeszły analizy laboratoryjne i zostały przebadane dermatologicznie, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. Oferowane przez markę Etja olejki mogą działać przeciwbakteryjnie (jak np. Etja olejek z drzewa herbacianego), relaksująco i pielęgnacyjnie. Nadają się do masażu, inhalacji (np. olejek eukaliptusowy Etja), sauny czy przygotowania aromatycznej kąpieli. Olejki Etja można wykorzystać również w pielęgnacji skóry i włosów.

Naturalne mydła i olejki Etja do skóry

Etja produkuje również naturalne mydła potasowe ze zmydlonego oleju rzepakowego i tłoczonego na zimno oleju lnianego. Kosmetyki tworzone są ręcznie i bez dodatku konserwantów. Ich składy wzbogacają oleje kosmetyczne i eteryczne olejki Etja. Mydełka działają antyseptycznie, odżywczo, oczyszczająco i ujędrniająco. W asortymencie marki znajdują się też specjalne oleje do pielęgnacji skóry takie jak naturalny olej arganowy Etja. Substancje w większości przypadków uzyskano w wyniku tłoczenia na zimno.

Proponowane przez markę Etja olejki kosmetyczne regenerują i wygładzają skórę, zwiększają jej elastyczność, a także chronią ją przed działaniem czynników zewnętrznych. Można wykorzystać je do pielęgnacji całego ciała i włosów, a także do masażu i kąpieli. Olejki Etja wzbogacą też składy samodzielnie przygotowanych kosmetyków naturalnych.