Euphrasia

  (2)

Euphrasia to linia wyrobów medycznych i suplementów diety, których celem jest wsparcie prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku. Produkty oferowane są przez Nexon Pharma, polskiego producenta i dystrybutora preparatów na bazie wyselekcjonowanych składników naturalnych.

Sortuj według

Wyroby medyczne Euphrasia Świetlik – dla zdrowia oczu i prawidłowego widzenia

Podążając za rosnącymi potrzebami polskiego rynku farmaceutycznego, Nexon Pharma od wielu lat stara się dostarczać klientom najwyższej jakości wyroby medyczne, które wspierają ich zdrowie i zapewniają dobrą kondycję organizmu. Niezwykle ważnym zagadnieniem jest dla nich ochrona wzroku i prawidłowe widzenie, czyli dwa wyzwania, którym mają sprostać wyroby medyczne Euphrasia.

Do tej grupy produktów zaliczają się krople do oczu:

Euphrasia – suplementy diety

Nexon Pharma pokazuje nam, że wspieranie prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku powinno odbywać się nie tylko od zewnątrz, poprzez stosowanie odpowiednio dobranych kropel do oczu, ale też od wewnątrz. Z tego powodu w ich ofercie znalazły się również suplementy diety Euphrasia Luteina Complex, które dostarczają organizmowi składników wspierających prawidłowe widzenie.

Receptura preparatu Euphrasia Luteina Complex oparta została na starannie dobranej kompozycji składników aktywnych, takich jak luteina i zeaksantyna (niezbędne składniki plamki żółtej), witamina A, borówka czarna oraz świetlik lekarski. Składniki te pomagają chronić oczy przed podrażnieniami, wspomagają ostrość widzenia, a do tego wspierają prawidłowe funkcje siatkówki.

Twój wzrok potrzebuje dodatkowego wsparcia i wzmocnienia? Jeśli tak, dowiedz się, jakie dokładnie produkty znajdują się w asortymencie marki Euphrasia.