Eyenlip Beauty SuperFood

  (7)

Eyenlip Beauty SuperFood to koreańska marka z siedzibą w Incheon. W Polsce dystrybutorem jej produktów jest Eurus Sp z o.o. Import i dystrybucja. Marka Eyenlip Beauty SuperFood zajmuje się tworzeniem preparatów zgodnych z koreańską pielęgnacją, składającą się z 10 kroków.

Sortuj według

  Maski w płachcie Eyenlip Beauty SuperFood

  Eyenlip Beauty SuperFood zajmuje się produkcja maseczek do twarzy w płachcie. Zawierają one ekstrakty z owoców i warzyw określanych jako superfoods. Wśród nich warto wyróżnić pomarańczę, borówkę, awokado, zieloną herbatę, granat, dynię i pomidora. Ekstrakty z tych roślin pomagają nawilżyć, rozświetlić, uelastycznić, złagodzić podrażnienia i wyrównać koloryt cery.

  • Marka Eyenlip Beauty SuperFood oferuje maski, które mogą być stosowane w przypadku skóry zanieczyszczonej, podrażnionej, mieszanej, naczynkowej, suchej, wrażliwej, z niedoskonałościami i dojrzałej.
  • Producent ma w swoim asortymencie różne rodzaje masek w płachcie, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do potrzeb cery. Marka oferuje również zestawy swoich produktów na 7 dni, do codziennego stosowania. W jej asortymencie znaleźć można preparaty do każdego typu cery.

  Maski pielęgnujące do twarzy Eyenlip Beauty SuperFood

  Wśród najważniejszych produktów tej marki warto wyróżnić Eyenlip Beauty SuperFood Avocado odżywczo-łagodząca maskę w płachcie. Wyrób jest odpowiedni dla osób, które borykają się ze zmęczoną, poszarzałą cerą. Produkt nie powoduje podrażnień. Pomaga zregenerować cerę, wzmocnić ją i odżywić. Preparaty marki Eyenlip Beauty SuperFood dostępne w Dr. Max należy stosować regularnie, nakładając je na twarz na około 10-20 minut. Zostały one nasączone płynem zawierającym cenne składniki odżywcze. Po zdjęciu tkaniny z twarzy wystarczy poczekać, aż resztka preparatu wchłonie się w skórę.

  Maski w płachcie umieszczono w jednorazowych, plastikowych saszetkach, w których znajduje się materiał w kształcie twarzy oraz płyn. Wyroby marki Eyenlip Beauty SuperFood nie przechodzą testów na zwierzętach. Cechują się naturalnym składem zgodnym z założeniami koreańskiej pielęgnacji. Wykonano je z miękkiej tkaniny, która doskonale przylega do skóry, gdy jest mokra. Produkty Eyenlip Beauty SuperFood są dostępne w przystępnych cenach.