Falvit

  (6)

Producentem preparatów Falvit jest PF Jelfa z Jeleniej Góry. Oferta marki obejmuje suplementy diety powstałe z myślą o kobietach. Opracowane preparaty dostarczają niezbędnych witamin i minerałów. Skład produktów Falvit dostosowano do potrzeb kobiet na każdym etapie życia - również w czasie ciąży.

Sortuj według

  Falvit - witaminy dla kobiet

  Podstawowa wersja suplementu Falvit zawiera aż 13 witamin i składników mineralnych. To optymalna kompozycja substancji niezbędnych organizmowi kobiety. Jakie składniki zawiera Falvit? B12, C, E, K - to tylko kilka witamin obecnych w preparacie. Wystarczy 1 tabletka dziennie, by uzupełnić swoją dietę o najważniejsze substancje.

  Przyjmowanie suplementu Falvit zaleca się przede wszystkim w stanie zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne, w okresie przesilenia wiosennego, w czasie większej aktywności fizycznej lub umysłowej oraz jesienią i zimą, gdy ważne jest wzmocnienie organizmu. Preparaty Falvit dostępne w aptece wspierają zdrowie, piękno i witalność kobiet. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów!

  Falvit - rodzaje suplementów dla kobiet o szczególnych potrzebach

  Falvit Mama to suplement diety przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zawiera zestaw 11 witamin i 8 składników mineralnych wzbogacony ekstraktem z żurawiny. Preparat Falvit uzupełnia dietę o najważniejsze substancje dla przyszłej mamy, m.in. o kwas foliowy wpływający na wzrost tkanek matczynych.

  Falvit Estro + tabletki jest z kolei suplementem diety stworzonym z myślą o kobietach w okresie menopauzy. Oprócz witamin i minerałów zawiera fitoestrogeny pochodzące z szyszek chmielu. Wspomniane składniki pomagają poradzić sobie z objawami menopauzy: uderzeniami gorąca, poceniem się, drażliwością i niepokojem. Co ważne, suplementy Falvit są dostępne w korzystnej cenie, szczególnie gdy zamawia się je przez Internet. Sprawdź produkty dostępne w portfolio marki i odszukaj odpowiedni preparat dla siebie!