Femannose N, 14 saszetek

Dostępny
36,43

O produkcie

100012157

Femannose N Granulat to produkt, którego składnikiem aktywnym jest D-mannoza. D-mannoza neutralizuje bakterie zapalne E. coli, które są następnie wypłukiwane z moczem.

Właściwości

FEMANNOSE N jest granulatem do picia i zawiera optymalną dawkę 2 g D-mannozy na saszetkę. Po przyjęciu FEMANNOSE N D-mannoza dostaje się przez układ krążenia do pęcherza moczowego. Tam wiąże się z fimbriami bakterii E. coli i je otacza. Otoczone bakterie nie mogą już przyczepiać się do ściany pęcherza i są wypłukiwane z moczem.

Skład

alfa-D-mannoza, fruktoza, sukraloza, bezwodny kwas cytrynowy, ekstrakt z buraka, dwutlenek krzemu, substancje aromatyczne identyczne z naturalnymi

Jak stosować

W celach profilaktycznych: przyjmować jedną saszetkę dziennie (przyjmowanie jest możliwe przez okres 30 dni)).
Przy zapaleniu pęcherza moczowego: spożywać 3 saszetki dziennie podczas 1-3 dnia choroby i 2 saszetki dziennie 4. i 5. dnia.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Nie przekraczać zalecanego; dziennego spożycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt wolny od glutenu, laktozy i konserwantów.W przypadku ciąży lub karmienia piersią należy skonsultować się z lekarzem.

Waga

120 g netto

Producent

Cassella-med GmbH & Co. KG
Gereonsmühlengasse 1
50670 Kolonia

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.