Feminum Fit - żel dopochwowy, 40 g

Dostępny
15,84

O produkcie

100002097

Feminum fit Żel dopochwowy z kwasem mlekowym i fito glikogenem stosowany pomocniczo w leczeniu oraz zapobieganiu infekcji intymnych.

Skład

glikogen roślinny (fito glikogen), kwas mlekowy, mleczan sodu, glikol propylenowy, hydroksyetyloceluloza, woda oczyszczona.

Jak stosować

Żel FEMINUM fit zaleca się stosować zarówno dopochwowo, jak i na zewnętrzne narządy płciowe raz dziennie (najlepiej na noc) lub bezpośrednio przed współżyciem. W przypadku zastosowania żelu w celu przywrócenia naturalnej równowagi okolic intymnych, jeżeli przez okres kilku dni objawy nie ulegną złagodzeniu, należy zasięgnąć porady lekarza.
Zastosowanie zewnętrzne: na zewnętrzne narządy płciowe i okolice należy nałożyć cienką warstwę żelu. Ze względów higienicznych zaleca się, aby preparat nakładać w kierunku od pochwy do odbytu. Po zastosowaniu zamknąć szczelnie tubę.
Zastosowanie dopochwowe: zastosowanie dopochwowe ułatwia dołączony aplikator. W celu jego użycia należy przykręcić aplikator do tuby, zdjąć nakładkę ochronną i wycisnąć żel do zapełnienia aplikatora. Włożyć aplikator do pochwy, ponownie nacisnąć tubę tak, aby żel przedostał się do kanału pochwy. Po użyciu aplikator należy oczyścić (najlepiej poprzez wyciśnięcie niewielkiej ilości żelu przez otwór i wytarcie jej miękkim papierem) i nałożyć nakładkę ochronną.

Przeznaczenie

Żel dopochwowy FEMINUM fit jest przeznaczony do stosowania w celu przywrócenia i utrzymania naturalnej równowagi środowiska pochwy.

Ostrzeżenia

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla małych dzieci.

Waga

40 g

Dystrybutor

Masters Sp. z o.o., Wysogotowo, ul. Skórzewska 30, 62-081 Przeźmierowo

Producent

Masters Sp. z o.o.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.