Femudar plus, suplement diety, 120 kapsułek

Suplement diety w formie kapsułek z ekstraktami z dyni i żurawiny.

Dostępny
38,34

O produkcie: Femudar plus, suplement diety, 120 kapsułek

100002103

Opis

Femudar plus, suplement diety, 120 kapsułek to naturalny suplement diety, który korzystnie oddziałuje na funkcjonowanie układu moczowego. Wspomaga prawidłowe utrzymanie mięśni i w konsekwencji eliminuje nietrzymanie moczu.


Właściwości

Formuła suplementu diety Femudar plus bazuje na wyciągach roślinnych korzystnie oddziałujących na funkcjonowanie układu moczowego. W składzie znajduje się ekstrakt z pestek dyni standaryzowany na zawartość adenozyny i enterdiolu, ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej standaryzowany na 10% proantocyjanidyn PAC oraz ekstrakt z nasion soi standaryzowany na 40% izoflawonidów sojowych.

  • Żurawina rośnie naturalnie w klimacie umiarkowanym. Jest powszechnie uprawiana w Europie Środkowej. Jej znakiem charakterystycznym są ciemnoczerwone, kwaśne owoce będące naturalnym źródłem proantocyjanidyn — bioaktywnych fitozwiązków o właściwościach antybakteryjnych. Wyciąg z owoców żurawiny pomaga ograniczać zdolność przylegania patogennych drobnoustrojów do ścian pęcherza, jednocześnie utrudniając również ich rozmnażanie. Ponadto żurawina dostarcza przeciwutleniające związki fenolowe, które wspomagają fizjologiczną antyoksydację organizmu.
  • Pestki dyni zawierają dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych i błonnika pokarmowego. Dostarczają również witaminy (niacynę, A, C i E) oraz minerały (potas, sód, wapń czy miedź).
  • Nasiona soi wyróżniają się dużą zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin z grupy B i substancji mineralnych (azot, potas czy magnez). Ponadto są też naturalnym źródłem izoflawonidów określanych mianem fitoestrogenów z uwagi na podobieństwo do niektórych receptorów estrogenowych.

Suplement diety Femudar plus ma postać doustnych kapsułek.

Jak działa Femudar plus?

Składniki suplementu diety Femudar plus wspierają poprawne działanie mięśni i mogą pomóc w eliminacji nietrzymania moczu.

Kiedy brać Femudar plus?

Możesz stosować suplement diety w przypadku zaburzeń pracy układu moczowo-płciowego.

Jak długo można stosować Femudar plus?

Możesz stosować suplement diety przez dowolnie długi okres. Opakowanie zawiera 30 sugerowanych porcji i wystarcza na ok. miesiąc suplementacji.

Czy stosowanie Femudar plus w ciąży jest bezpieczne?

Suplement diety nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży.


Skład

1 kaps. zawiera: Ekstrakt z pestek dyni (standaryzowany na 0,1% adenozyny i 2,8% enterodiolu) 150 mg, Ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej (standaryzowany na 10% proantocjanidyn PAC) 50 mg, Ekstrakt z nasion soi (standaryzowany na 40% izoflawonoidów sojowych) 17,5 mg.

Jak stosować

Stosować doustnie.

Dzienne spożycie

Stosować dwie kapsułki, dwa razy na dobę.

Przeznaczenie

Zaleca się stosowanie preparatu w przypadku nietrzymania moczu u osób dorosłych.

Waga

120 kapsułek

Dystrybutor

RANBAXY ( Poland ) Sp. z o.o.
Kubickiego 11
02-954 Warszawa

Producent

RANBAXY

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu