Fertistim dla kobiet, suplement diety, 60 saszetek

Suplement diety dla kobiet z kwasem foliowym, inozytolem i witaminami.

Dostępny
52,49

Klienci kupili również

Suplement diety w postaci tabletek musujących, który zawiera elektrolity.

O produkcie: Fertistim dla kobiet, suplement diety, 60 saszetek

100014791

Opis

Fertistim to suplement diety zawierający starannie dobrany zestaw składników odżywczych, przyczyniających się do regulacji aktywności hormonalnej oraz biorących udział w procesach podziału komórek u kobiet w wieku rozrodczym.

Właściwości

Preparaty na płodność mają za zadanie wspierać organizm w drodze do macierzyństwa. Suplement diety Fertistim dla kobiet to przykład takiego preparatu. Produkt marki Solinea zawiera starannie wyselekcjonowany zestaw składników mineralnych i witamin wzbogacony o naturalne, roślinne ekstrakty. Substancje aktywne obecne w Fertistim dla kobiet przyczyniają się do regulacji aktywności hormonalnej. Wpływają również na regulację podziału komórek kobiet w okresie rozrodczym.

Suplement diety ma postać saszetek z proszkiem, który należy rozpuścić w letniej wodzie i wypić od razu po przyrządzeniu. W każdej saszetce znajduje się taka sama ilość składników o działaniu wspomagającym płodność. Należą do nich witamina D, inozytol (pod postacią mio-inozytolu oraz D-chiro-inozytolu), kwas foliowy, astaksantyna, witamina B6 oraz ekstrakt z owoców gorzkiego melona (Momordica charantia).

Jak działa Fertistim dla kobiet?

Fertistim dla kobiet ma starannie dobrany skład, spełniający potrzeby kobiet starających się o dziecko. Inozytol w postaci mio-inozytolu i D-chiro-inozytolu pomaga przywrócić prawidłowy cykl menstruacyjny, reguluje owulację i poprawia stosunek hormonów płciowych. Kwas foliowy znacząco poprawia owulację oraz funkcjonowanie jajników, witamina D wspomaga dojrzewanie komórek jajowych. Wpływa na właściwe zagnieżdżenie się zarodka w ścianie macicy oraz warunkuje dalszy rozwój ciąży. Pozostałe składniki również wspomagają płodność i zwiększają szansę na poczęcie.

Kiedy brać Fertistim dla kobiet?

Suplement diety został stworzony w celu uzupełnienia codziennej diety o składniki odżywcze wspierające płodność kobiet. Powinny po niego sięgnąć panie, które od dłuższego czasu bezowocnie starają się o dziecko. Jest również adresowany do tych osób, które pragną uzupełnić swój sposób żywienia o witaminy i antyoksydanty. Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie, po jednej saszetce rano i wieczorem.

Jak długo można stosować Fertistim dla kobiet?

Producent nie podaje informacji, jak długo należy stosować suplement diety Fertistim dla kobiet, aby osiągnąć wymierne efekty. Substancje w nim zawarte są w pełni przebadane i bezpieczne. Mają przy tym udowodnione działanie*, dzięki czemu produkt można stosować przewlekle, bez obaw o skutki uboczne. Długotrwałe stosowanie suplementu sprawi, że organizm zostanie zaopatrzony w duże ilości prozdrowotnych substancji aktywnych, które regulują aktywność hormonalną oraz biorą udział w procesach podziału komórek.

*https://journals.viamedica.pl/forum_zaburzen_metabolicznych/article/download/49393/36319

https://journals.viamedica.pl/forum_zaburzen_metabolicznych/article/view/90249


Tabela

Składniki w dziennej porcji 1 saszetka 2 saszetki
Witamina D 25 µg - 1000 j.m. (500% RWS) 50 µg - 2000 j.m. (1000% RWS)
Mio-inozytol 2000 mg 4000 mg
D-chiro-inozytol 50 mg 100 mg
Kwas foliowy (foliany) 200 µg (100% RWS) 400 µg (200% RWS)
Astaksantyna 1 mg 2 mg
Witamina B6 1,4 mg (100% RWS) 2,8 mg (200% RWS)
Ekstrakt z owoców
gorzkiego melona
50 mg
100 mg

RWS - referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: mio-inozytol; maltodekstryna; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; D-chiro-inozytol; astaksantyna; aromat; ekstrakt z owoców gorzkiego melona (Momordica charantia); aromat naturalny pomarańczowy; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; cholekalcyferol (witamina D); substancja słodząca: sukraloza; chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); L-metylofolian wapnia (kwas foliowy).

Jak stosować

Zaleca się przyjmowanie po jednej saszetce rano i wieczorem, razem z posiłkiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w ok. 200 ml letniej wody i wypić od razu po przygotowaniu.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka 2 razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplement diety Fertistim zawiera substancję słodzącą.

Waga

Masa netto 210 g (60 saszetek po 3,5 g).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I
21-003 Ciecierzyn

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu