Fibraxine, 15 saszetek x 6 g

Suplement diety zawierający błonnik rozpuszczalny, nietworzący żelu.

Dostępny
29,46

O produkcie: Fibraxine, 15 saszetek x 6 g

100012261

Opis

Fibraxine to suplement diety zawierający błonnik rozpuszczalny, nietworzący żelu.

Właściwości

Błonnik i białko mleka stanowią wsparcie w problemach układu pokarmowego. Składniki można dostarcza w codziennej diecie, a w niektórych przypadkach warto rozważyć sięgnięcie po odpowiednie suplementy. Doskonale sprawdza się Fibraxine zawierający substancje wspomagające:

  • Leczenie zaparć i biegunek,
  • Prawidłową perystaltykę jelit,
  • Przywrócenie równowagi flory jelitowej.

Fibraxine – stosować przed czy po jedzeniu?

Suplement diety Fibraxine należy spożywać rano, najlepiej do śniadania. Proszek można rozpuścić w dowolnym napoju lub wymieszać z jogurtem czy kaszką mleczną do całkowitego rozpuszczenia.

Po jakim czasie działa Fibraxine?

Jak zapewnia producent, dla osiągnięcia optymalnych efektów  błonnik pokarmowy oraz laktoferynę w postaci suplementu należy przyjmować przez co najmniej 2 tygodnie. Trzeba mieć na uwadze, że suplement nie zastąpi zróżnicowanej diety i ruchu. Zaleca się również zadbać o zdrowy tryb życia i redukcję stresu.

Czy Fibraxine powoduje jakieś skutki uboczne?

Fibraxine to produkt, który uchodzi za bezpieczny – brakuje danych o możliwych skutkach ubocznych.  Należy zachować ostrożność w przypadku nadwrażliwości na substancje znajdujące się w suplemencie. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią powinny wcześniej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Czy Fibraxine pomaga na zaparcia?

W skład suplementu diety Fibraxine wchodzą błonnik oraz laktoferyna, czyli białko mleka. Substancje wspierają prawidłową pracę jelit i wzmacniają florę bakteryjną, co pomaga w leczeniu zaparć i ułatwia regularne wypróżnianie.


Tabela

Składniki 1 saszetka Wartość odżywcza 2 saszetki Wartość odżywcza
Błonnik pokarmowy rozpuszczalny 5 g 40 kJ/10 kcal 10 g 80 kJ/20 kcal
Laktoferyna 50 mg --- 100 mg ---

Skład

Składniki: Arabinogalaktan (z kory modrzewia zachodniego), maltodekstryna, laktoferyna, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu. Substancja słodząca: acesulfam K.

Jak stosować

Suplement diety Fibraxine najlepiej przyjmować rano. Zawartość saszetki wsypać do dowolnego napoju (wody, mleka, herbaty, soku owocowego itp.) lub dodać do pokarmu np. jogurtu i wymieszać do całkowitego rozpuszczenia. Ilość płynu wystarczająca do rozpuszczenia produktu to 100 ml (około pół szklanki).

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetkę rano (w razie potrzeby 2 saszetki) przez co najmniej 2 tygodnie.

Ostrzeżenia

Nie przekraczać porcji zaleconej do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Suplementy diety stanowią skoncentrowane źródło odżywcze, ale nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie spożywać po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Zawiera białka mleka.

Waga

90 g netto

Producent

CHANCE
Pieńków 11
Czosnów

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.