Flagolie

  (3)

Flagolie to polska marka działająca w duchu zero waste, która zajmuje się wytwarzaniem aromatycznych świec sojowych wykonanych w 100% z wosku sojowego, jak również produktów do aromaterapii, masażu oraz pielęgnacji ciała. Flagolie oferuje również dyfuzory zapachowe i stylowe dekoracje do domu.

Sortuj według

  Kosmetyki i świece sojowe Flagolie – przyjemne dla zmysłów, przyjazne dla natury

  Marka Flagolie istnieje na rynku od 2018 roku, kiedy to Grzegorz Wnęk, założyciel firmy, postanowił przekuć marzenia o stworzeniu czegoś wyjątkowego w rzeczywistość. To „czymś” okazał się czas, który każdy może zarezerwować tylko dla siebie, by oddać się relaksowi z aromatycznym zapachem świec sojowych Flagolie. Produkty te wytwarzane są w niewielkiej pracowni w Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie do ich produkcji używane są wyłącznie ekologiczne skłądniki, pozbawione GMO, pestycydów i sztucznych dodatków.

  Warto podkreślić, że kosmetyki do ciała i kosmetyki do twarzy nie są testowane na zwierzętach i są przyjazne środowisku naturalnemu. Produkty do pielęgnacji ciała bazują na dużej zawartości neutralnych olejków eterycznych, które wykazują działanie terapeutyczne. Wdychanie ich aromatu pozwala w pełni się odprężyć, zrelaksować i odstresować. Świece Flagolie działają wyciszająco i ułatwiają zasypianie, natomiast jeszcze inne, pełne pobudzających nut cytrusowych, dodają energii do działania.

  Akcesoria do masażu, a może kosmetyki do pielęgnacji ciała?

  Flagolie to marka, która od samego początku istnienia pragnie działać w zgodzie z naturą, a zarazem w zgodzie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Z tego powodu ich asortyment wciąż powiększa się o nowe kategorie produktów, których cel jest jeden – zapewnić komfort i zadowolenie tym, którzy będą z nich korzystać. Funkcję tę spełniają m.in.dyfuzory, które wprowadzają do wnętrz przyjemny aromat o działaniu odświeżającym i odprężającym, a zarazem stają się piękną ozdobą pomieszczenia.

  Flagolie to jednak nie tylko zapachy, które rozpieszczają zmysły. To również uczta dla oczu, którą zapewniają estetyczne pojemniki świec zapachowych Flagolie, ręcznie robione świeczniki wykonane z surowców naturalnych czy też ceramiczne mydelniczki, które mogą stać się piękną ozdobą każdej łazienki. Niezwykły efekt wizualny dostarczają również eleganckie kosmetyki Flagolie, które wyróżniają się ciekawym printem i klasyczną kolorystyką. Ciekawie prezentują się też mydełka do ciała, np. Flagolie naturalne masło do ciała Marakuja