FlexiStav Xtra smak cytrynowy, 30 saszetek

Suplement diety zawiera hydrolizat kolagenu, który wspomaga układ kostny.

Dostępny
87,27

Klienci kupili również

Łagodzący krem chłodząco-ściągający do stosowania po użądleniach.

O produkcie: FlexiStav Xtra smak cytrynowy, 30 saszetek

100002164

Opis

FlexiStav XTRA smak cytrynowy 30 saszetek to suplement diety zawierający składniki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Zawiera m.in.: kolagen, glukozaminę i siarczan chondroityny.


Właściwości

  • Wysoka zawartość kolagenu.
  • Ekstrakt z korzenia kurkumy długiej standaryzowany na zawartość 98% kurkuminy.
  • Ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego standaryzowany na zawartość 60% kwasu bosweliowego
  • Smak cytrynowy.
  • Tylko 1 saszetka dziennie.
  • Suplement diety.

Kadzidłowiec indyjski i kurkuma zawarte w suplemencie diety Flexistav Xtra utrzymują prawidłowy stan stawów oraz wspomagają elastyczność stawów. Imbir lekarski wspomaga witalność organizmu oraz utrzymanie mobilności stawów. Pomaga uniknąć porannej sztywności stawów. Witamina C pomaga w wytwarzaniu kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej.


Tabela

Dzienna porcja (1 saszetka):
Podstawowe składniki:
Kolagen hydrolizowany 10 000 mg
Siarczan glukozaminy 2KCI** 1 500 mg
Ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata)*** 100 mg
Sól sodowa siarczanu chondroityny wołowej 50 mg
Ekstrakt z owocu awokado (Persea gratissima) (4:1) 50 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis)****, ***** 50 mg
Witamina C 40 mg*
Ekstrakt z kłącza imbiru (Zingiber officinale Roscoe) (4:1) 25 mg
Kwas hialuronowy 25 mg
Ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) (50:1)****** 8,2 mg
** W tym glukozamina - 892 mg
*** w tym kwas bosweliowy - 60 mg
**** w tym teanina - 20 mg
***** w tym kofeina - 2,5 mg
****** w tym kurkumina - 8 mg
* 50 % referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

Skład

Składniki: Hydrolizat kolagenu, siarczan glukozaminy 2KCI, kwas cytrynowy bezwodny (regulator kwasowości), ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata) standaryzowany na zawartość 60% kwasu bosweliowego, koncentrat cytrynowy suszony, siarczan chondroityny wołowy, ekstrakt z owocu awokado (Persea Gratissima), ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis), kwas L-askorbinowy (witamina C), ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale Roscoe), kwas hialuronowy, aspartam (substancja słodząca), ekstrakt z korzenia kurkumy (Curcuma longa) długiej standaryzowany na zawartość 98% kurkuminy.


Jak stosować

Doustnie 1 saszetka dziennie, najlepiej rano. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance letniej wody, dokładnie wymieszać i wypić. W celu uzyskania korzystnego działania należy stosować w zaleconej do spożycia dziennej porcji przez okres nie krótszy niż 3 miesiące.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.


Przeznaczenie

FlexiStav Xtra przeznaczony jest dla osób dorosłych, kobiet i mężczyzn.


Ostrzeżenia

Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz dzieci poniżej 18. roku życia. Produkt zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny). Zawiera kofeinę - nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.  Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zawartość 3-galusanu (-) epigalokatechiny (EGCG) z ekstraktu zielonej herbaty w maksymalnej dziennej porcji (1 saszetka) wynosi 1,8 mg EGCG. Nie spożywać dziennej ilości równej 800 mg EGCG lub wyżej. Nie należy spożywać tego samego dnia co inne produkty zawierające zieloną herbatę. Nie spożywać na czczo.

Preparat jest suplementem diety, nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25°C. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Waga

Masa netto: 375 g


Dystrybutor

Aurovitas Pharma Polska Sp.z o.o. 
ul. Sokratesa 13D lok.27 
01-909 Warszawa 


Producent

Aurovítas Pharma Polska Sp. z o.o., Sokratesa 13D lok. 27, 01-909 Warszawa, tel.: (22) 311 20 00 e-mail: office@aurovitas.pl

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.