Flexolia, suplement diety, 30 kapsułek

Dostępny
35,18

O produkcie: Flexolia, suplement diety, 30 kapsułek

100014756

Opis

Flexolia to suplement diety którego głównymi składnikami są ekstrakt z owoców awokado i nasion soi oraz mangan.

Właściwości

Osoby z dolegliwościami kostno-stawowym często sięgają po tabletki na reumatyzm, zwłaszcza wtedy, gdy ból nie pozwala normalnie funkcjonować. Suplement diety Flexolia charakteryzuje się prostym i przejrzystym składem, który tworzą naturalne ekstrakty z owoców awokado i nasion soi oraz mikroelement o dobroczynnym wpływie – mangan. Wyróżnia się spośród podobnych preparatów wysoką jakością komponentów.

Flexolia zawiera dużą ilość fitosteroli, czyli aktywnych substancji, które budową przypominają składnik strukturalnych błon komórkowych. Dzięki temu są bardzo dobrze przyswajane przez organizm. Suplement ma postać wygodnych do połknięcia kapsułek. Wystarczy przyjąć jedynie 1 kapsułkę dziennie razem z posiłkiem, żeby zapewnić swoim stawom odpowiednią ilość substancji odżywczych. Można ją połknąć o dowolnej porze dnia, wystarczy popić odpowiednią ilością wody.

Jak działa Flexolia?

Suplement diety wzbogaca codzienną dietę w naturalne ekstrakty z owoców awokado (Persea americana) oraz nasion soi (Glycine max), które dostarczają dobroczynnych fitosteroli. Mają one działanie przeciwzapalne, immunostymulujące, wspomagają regenerację tkanki łącznej i nabłonkowej. Łagodzą dolegliwości związane ze zwyrodnieniami stawów, mają właściwości kościotwórcze. Mangan pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych, przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Dodatkowo chroni komórki przed szkodliwym wpływem stresu oksydacyjnego.

Kiedy brać Flexolia?

Suplement diety Flexolia jest szczególnie polecany w stanach zapalnych stawów. Jego składniki przynoszą ulgę w takich schorzeniach jak reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, przy boleściach o różnorodnym podłożu oraz w zaburzeniach czynności tych struktur. Można po niego sięgnąć również w celach profilaktycznych, aby przeciwdziałać niekorzystnym zmianom zwyrodnieniowym oraz bólowi. Substancje aktywne wykazują ponadto działanie wspierające funkcjonowanie organizmu oraz chronią przed stresem oksydacyjnym.

Jak długo można stosować Flexolia?

Suplement diety Flexolia został stworzony z myślą o długotrwałym stosowaniu. Zawiera substancje o wysokiej jakości, które można przyjmować bez obaw, jednak najlepiej robić to po konsultacji z lekarzem i pod warunkiem dawkowania zgodnie z zaleceniami. Producent nie precyzuje, ile czasu należy suplementować preparat Flexolia, zanim pojawią się wymierne efekty.


Tabela

Składniki w dziennej porcji 1 kapsułka
Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi 300 mg
Mangan 2 mg (100% RWS)

RWS - Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Ekstrakt z owoców awokado (Persea americana) i nasion soi (Glycine max), składnik otoczki: żelatyna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, siarczan manganu, barwnik: dwutlenek tytanu

Jak stosować

Przyjmować doustnie, popić odpowiednią ilością wody. Nie rozgryzać.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.

Przeznaczenie

Preparat polecany jest w stanach zapalnych stawów i w przypadku takich schorzeń, jak Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Łuszczycowe Zapalenie Stawów, Choroba Zwyrodnieniowa Stawów, a także przy boleściach i zaburzeniach czynności stawów.

Ostrzeżenia

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych.
Przeciwwskazania: Uczulenie na soję, awokado, orzechy ziemne lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Waga

Masa netto 13,98 g (30 kapsułek).

Producent

Solinea Sp. z o. o. Sp. K.
Elizówka 65, Hala I,
21-003 Ciecierzyn

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.