Florek Dr.Max, krople, 5 ml

Produkt nie jest już dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znajduje się w magazynie dostawcy

O produkcie: Florek Dr.Max, krople, 5 ml

100009989

Opis

Krople dla noworodków, niemowląt i dzieci zawierające opatentowany szczep bakterii probiotycznych Lactobacillus reuteri LR 92 MDX.

Właściwości

Szczep Lactobacillus reuteri LR 92 MDX jest opatentowany we Włoszech, wytwarzany jest metodami farmaceutycznymi o najwyższej jakości i czystości, jak również wykazuje dużą odporność na kwaśne środowisko żołądka. Zachowanie ścisłych parametrów bezpieczeństwa, jak również badanie w kierunku obecności alergenów pozwalają na podawanie produktu nawet najmniejszym dzieciom.

Tabela

Substancje aktywne: Lactobacillus reuteri LR 92 MDX . Zawartość żywych bakterii w dziennej porcji do spożycia: 1,5 miliarda*. % RWS ** w dziennej porcji do spożycia: nie określono.

* Ilość żywych bakterii w chwili produkcji

** % Referencyjnej Wartości Spożycia


Skład

Składniki: Lactobacillus reuteri LR 92 MDX™, nośnik (olej MCT), przeciwutleniacze (mieszanina naturalnych tokoferoli, octan DL-alfa-tokoferylu).

Jak stosowaćDzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 5 kropli dziennie (0,166 ml) podczas posiłku lub po posiłku. Rekomendowana dzienna porcja do spożycia zawiera minimum 1,5 miliarda żywych bakterii. Należy dokładnie wymieszać przed spożyciem. Krople mogą być podawane bezpośrednio łyżeczką lub wymieszane z mlekiem lub innym pokarmem.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 15°C do 25°C Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu przechowywać w lodówce (w temperaturze od 4°C do 8°C) w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu i zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

Masa netto: 4,6 g netto

Dystrybutor

Dr. Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr. Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.