Forlax Go, proszek, 12 saszetek

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

11,73
Darmowa dostawa od 229,00 zł

O produkcie

100010229

ForlaxGO to środek przeczyszczający stosowany w leczeniu zaparć o charakterze sporadycznym

Skład

Każda saszetka zawiera 10g makrogolu 4000 w 18,7ml roztworu doustnego. Pozostałe składniki: aromat malinowy, karboksymetyloceluloza sodowa, bezwodny kwas cytrynowy, sorbinian potasu, sukraloza, woda.

Jak stosować

ForlaxGO, jako środek na zaparcia jest gotowym do spożycia roztworem w saszetkach, który można przyjąć bezpośrednio z saszetki lub popijając go szklanką wody. Każdą saszetkę należy przyjąć natychmiast po otwarciu.Zaleca się przyjęcie ForlaxGO jednorazowo rano.

Dzienne spożycie

Osoby dorosłe: Od 1 do 2 saszetek na dobę.

Dzieci w wieku od 8 lat: Rozpocząć od podawania 1 saszetki co dwa dni. Maksymalnie 2 saszetki na dobę. W przypadku dzieci w wieku 8–12 lat zalecane jest skonsultowanie się z lekarze.

ForlaxGO zwykle działa w ciągu 24–48 godzin. Dawkę dobową można dostosować w zależności od uzyskanego efektu.

Maksymalny czas trwania leczenia nie może przekroczyć 15 dni.

Przeznaczenie

ForlaxGo jest wyrobem medycznym wskazanym do stosowania w leczeniu objawowym zaparć o charakterze sporadycznym u osób dorosłych i dzieci w wieku od 8 lat.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na makrogol 4000 lub którykolwiek z pozostałych składników wyrobu; jeśli występuje ciężka choroba jelit np. nieswoiste zapalenie jelit, lub nieprawidłowo powiększone jelito, niedrożność, ból brzucha z nieznanej przyczyny.

Producent

nd

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.