Futuro

  (30)

Futuro wchodzi w skład amerykańskiego koncernu 3M o przeszło 100-letniej historii. Marka dostarcza opaski, ortezy i stabilizatory dla osób cierpiących na obolałość stawów lub artretyzm. Produkty stosuje się również w celu stabilizacji kończyn po operacjach lub urazach.

Sortuj według

Futuro czym wyróżniają się stabilizatory i opaski 3M?

Wyroby Futuro odznaczają się zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań ułatwiających szybki powrót do zdrowia. Stabilizatory i opaski powstały we współpracy z inżynierami, a także lekarzami. Ich konstrukcja zapewnia optymalne wsparcie stawów. W produktach Futuro 3M zastosowano praktyczne udogodnienia, jak np. możliwość regulacji obwodu, użycie przewiewnych tkanin, wyposażenie w system szybkiego zapinania, płaskie szwy zapewniające większy komfort noszenia. Dodatkowo artykuły dystrybuowane przez 3MFuturo poprawiają mikrokrążenie, minimalizują opuchliznę i ból.

Futuro ortezy i opaski dopasowane do indywidualnych potrzeb

W aptece znajdziesz m.in. ortezy oraz stabilizatory na wiele dolegliwości. Ich cena zależy od przeznaczenia. Do popularnych produktów zalicza się m.in. Futuro Sport regulowana opaska stabilizująca na kostkę. Stanowi ona podporę dla uszkodzonych stawów, chroniąc przed kolejnymi kontuzjami. Portfolio marki obejmuje również stabilizatory nadgarstka, stawu łokciowego, kolana. Do wyboru są ponadto stabilizatory z szyną. Stosuje się je w procesie leczenia zapalenia ścięgien, skręconego nadgarstka lub zespołu cieśni nadgarstka.