Gardimax

  (6)

Gardimax to marka produkująca leki na ból gardła. Należy do polskiej firmy farmaceutycznej TACTICA Pharmaceuticals. Oferta Gardimax obejmuje tabletki, syropy i spraye łagodzące dolegliwości bólowe. Marka stawia na bezpieczeństwo tworzonych leków, dzięki czemu zdobyła zaufanie licznych pacjentów.

Sortuj według

    Zastosuj Gardimax na ból gardła

    Preparaty Gardimax Medica zalecane są w leczeniu stanów zapalnych i podrażnień w obrębie gardła i jamy ustnej. Sprawdzają się w przypadku infekcji wirusowych, chrypki czy uciążliwego uczucia suchości. Produkty Gardimax występują w różnych formach - jako tabletki, pastylki do ssania, spraye i syropy. Preparaty dostępne są bez recepty i mogą stosować je zarówno dorośli, jak i dzieci.

    Produkty marki Gardimax

    Leki na gardło Gardimax mają przystępne ceny, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdego. Uzupełnienie nimi domowej apteczki nie wiąże się z dużym wydatkiem. Na jakie preparaty można się zdecydować? Sprawdź, jakie wyroby Gardimax znajdują się w asortymencie apteki i wybierz odpowiedni produkt dla siebie. Oferowane przez Gardimax tabletki dostępne są w wariantach smakowych, niezawierających cukru albo ziołowych. Wzbogacono je substancjami łagodzącymi podrażnienia i dolegliwości bólowe wiążące się z infekcjami oraz stanami zapalnymi gardła i jamy ustnej. Warianty bezcukrowe są odpowiednie dla diabetyków.

    Gardimax spray to środek przeznaczony do krótkotrwałego stosowania. Jego aplikowanie jest bardzo proste, dlatego sprawdza się jako preparat na ból gardła u dzieci. Spray od Gardimax stosuje się bezpośrednio na błony śluzowe. Umożliwia to szybkie wchłonięcie się substancji w podrażnionym miejscu i precyzyjne dotarcie do miejsca bólu. Na kaszel i bolące gardło można zastosować z kolei syrop Gardimax. Zawiera on substancje powlekające śluzówkę gardła i zmniejszające uczucie suchości i drapania.