Gastroalg, 30 tabletek

Dostępny
35,83

O produkcie

100017998

GastroAlg to wyrób medyczny zawierający substancje czynne tworzące na powierzchni śluzówki żołądka i przełyku barierę o miejscowym działaniu ochronnym.

Właściwości

Produkt wspomaga naturalną barierę ochronną błony śluzowej przełyku i żołądka, przez co szybko eliminuje uczucie pieczenia, bólu oraz uczucie ciężkości w nadbrzuszu. GastroAlg może zapobiegać podrażnieniom żołądka wywołanym przez stres, stosowanie substancji drażniących, niezdrowy styl życia, stosowanie leków przeciwbólowych i niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Skład

Kwas alginowy, izomalt, 18% kwas glicyretynowy z ekstraktu z korzenia lukrecji, ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego, ekstrakt z malwy, ekstrakt z aloesu 200:1, ekstrakt z rumianku, węglan wapnia, wodorowęglan sodu, guma arabska, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, aromat, sukraloza

Jak stosować

W razie wystąpienie objawów tj. uczucia pieczenia, nadkwaśności, objawów refluksu należy zastosować 1 tabletkę pomiędzy głównymi posiłkami. Tabletka powinna rozpuścić się powoli w jamie ustnej. Nie połykać w całości. Jeśli istnieje konieczność stosować kilka razy dziennie.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników wyrobu. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić od światła i wilgoci.

Producent

PERFFARMA
Królowej Marysieńki 13/11
Warszawa

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.