Gelacet Plus, 5,7 g x 21 saszetek

Suplement diety w saszetkach z kolagenem, witaminami i minerałami.

Dostępny
42,06

O produkcie: Gelacet Plus, 5,7 g x 21 saszetek

100002283

Opis

Suplement diety Gelacet plus to połączenie składników odżywczych wpływających na prawidłową kondycję skóry, włosów i paznokci.

Właściwości

Pozytywnie wpływa na prawidłową kondycję skóry, włosów i paznokci. Suplement diety Gelacet Plus to połączenie składników odżywczych wpływających na prawidłową kondycję skóry. Zawarty w nim hydrolizat kolagenu jest źródłem kluczowych aminokwasów będących podstawowym budulcem skóry. Nawilża i uelastycznia skórę, redukując w ten sposób widoczność zmarszczek.

Witamina C i witamina E uzupełniające skład suplementu Gelacet Plus to antyoksydanty, które chronią komórki skóry przed działaniem stresu oksydacyjnego. Powszechnie wiadomo, że stres oksydacyjny jest główną przyczyną starzenia się komórek skóry. Ponadto, witamina C pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry. Substancja wzmacnia też naczynia krwionośne, a także dba o stan dziąseł, zębów i kości.

Suplement Gelacet Plus wzbogaca również witamina A. Odgrywa ona ważną rolę w procesie odnowy komórek, w tym naskórka oraz pomaga zachować zdrową skórę. Przeciwdziała powstawaniu zmarszczek, co więcej wykazuje działanie antyoksydacyjne. W formule preparatu znalazła się również biotyna, która wpływa korzystnie na stan włosów i skóry. Recepturę suplementu dopełniają selen i cynk wpływające na utrzymanie właściwej kondycji włosów i paznokci.

Gelacet Plus ma łatwo przyswajalną formę proszku do sporządzenia roztworu. Zawarte w nim składniki mogą poprawić stan skóry, włosów i paznokci także po ciąży. Kobiety w okresie karmienia piersią powinny jednak zasięgnąć porady lekarza przed zastosowaniem suplementu. Gelacet Plus jest wytwarzany zgodnie z europejskimi standardami farmaceutycznymi. Preparat spełnia rygorystyczne normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa. Produkt jest rekomendowany przez dermatologów.

Co to jest Gelacet?

Gelacet jest suplementem diety opracowanym z myślą o osobach, które chcą zadbać o piękne włosy i dobrą kondycję skóry. Preparat zawdzięcza swoje działanie DuoFormule z biotyną i hydrolizatem żelatyny. Wersją suplementu wzbogaconą dodatkowymi składnikami jest Gelacet Plus.

Jakie składniki zawiera Gelacet Plus?

Gelacet Plus to suplement diety zawierający substancje, które pomagają zachować włosy, paznokcie i skórę w dobrym stanie. W jego formule, poza hydrolizatem kolagenu i biotyną, znalazły się również witaminy A, E i C oraz cenne składniki mineralne. Gelacet Plus jest preparatem przeznaczonym dla osób dorosłych, szczególnie dla kobiet zmagających się z nadmiernym wypadaniem włosów i łamliwością paznokci.

Czy Gelacet to lek?

Gelacet nie jest lekiem, lecz suplementem diety. Ma za zadanie urozmaicić codzienny jadłospis o ważne substancje odżywcze. Preparat Gelacet Plus nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Czy Gelacet pomoże przy ŁZS?

Preparat Gelacet Plus może wspomagać leczenie ŁZS, dlatego że dostarcza organizmowi składniki istotne dla dobrej kondycji skóry głowy i włosów. Nie zaleca się jednak stosowania go jako jedynego środka w kuracji łojotokowego zapalenia skóry.

Jak stosować Gelacet?

Gelacet Plus należy przyjmować w dawce 1 saszetki na dobę. Jej zawartość trzeba rozpuścić w ok. 150 ml niegazowanej wody. Po wymieszaniu należy wypić roztwór. Zawartość saszetki zaleca się spożyć bezpośrednio po jej otwarciu. Nie wolno przekraczać rekomendowanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Jak długo trzeba brać Gelacet?

Dla osiągnięcia najlepszych efektów kuracji Gelacet Plus powinno się brać przynajmniej przez 3 miesiące. Dzieje się tak z uwagi na stosunkowo długi cykl wzrostu włosa. Pozytywne rezultaty przyjmowania preparatu Gelacet Plus można zaobserwować jednak wcześniej, a skuteczność stosowania produktu wzrasta stopniowo w miarę coraz dłuższego stosowania. Jako pierwsza daje się zaobserwować poprawa kondycji skóry. Na kolejnych etapach przyjmowania suplementu Gelacet Plus dochodzi do zmniejszenia wypadania włosów i polepszenia się stanu paznokci. Optymalnym czasem stosowania produktu, po którym pojawiają się baby hair, jest okres 3 miesięcy. W jednym opakowaniu Gelacet Plus znajduje się 21 saszetek. Wystarczają one na przeprowadzenie 3-tygodniowej kuracji.


Tabela

Składniki 1 saszetka % RWS*
Hydrolizat kolagenu zawierający następujące aminokwasy: 4,98 g ---
Glicyna 1,05 g ---
Prolina 0,64 g ---
Hydroksyprolina 0,61 g ---
Kwas glutaminowy 0,51 g ---
Alanina 0,44 g ---
Arginina 0,36 g ---
Kwas asparaginowy 0,3 g ---
Lizyna 0,17 g ---
Seryna 0,15 g ---
Leucyna 0,13 g ---
Walina 0,12 g ---
Fenyloalanina 0,11 g ---
Treonina 0,1 g ---
Witamina C 80 mg 100%
Cynk 10 mg 100%
Witamina E (ekwiwalent alfa tokoferolu) 12 mg 100%
Witamina A (ekwiwalent retinolu) 800 µg 100%
Selen 137,5 µg 250%
Biotyna 138 µg 276%
*% RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.

Skład

Składniki: hydrolizat kolagenu (zawierający aminokwasy: glicyna, prolina, hydroksyprolina, kwas glutaminowy, alanina, arginina, kwas asparaginowy, lizyna, seryna, leucyna, walina, fenyloalanina); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat; kwas L-askorbinowy; koncentrat z buraka; barwnik: karoteny; maltodekstryna; octan DL-alfa-tokoferylu; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe; tlenek cynku; octan retinylu (witamina A); D-biotyna; selenian (VI) sodu.


Jak stosować

Rozpuścić 1 saszetkę w wodzie, mieszając. Po rozpuszczeniu spożyć.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 saszetka.


Przeznaczenie

Preparat przeznaczony dla osób, którym zależy na poprawie stanu ich skóry, włosów i paznokci.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić od wilgoci i światła.


Waga

119,7 g netto


Dystrybutor

Almirall Sp. z o.o.
Ul Pileckiego 63
02-781 Warszawa - Polska
+48- 22 330 0257

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.