Ginkgo Biloba Dr.Max, suplement diety, 40 kapsułek

Marka: DR.MAX
Dostępny
10,12

O produkcie

100021679

Suplement diety zawierający wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego.

Właściwości

Produkt zawiera wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), który wspomaga prawidłowe mikrokrążenie i utrzymanie prawidłowych funkcji poznawczych. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie krążenia obwodowego,co jest szczególnie ważne w przypadku oczu i uszu, ponieważ przyczynia się do utrzymania normalnego widzenia i słyszenia.

Tabela

Każda kapsułka zawiera Zawartość w 1 kapsułce (%RWS*)
Ekstrakt z liści Ginkgo Biloba 60 mg (-)


*% referencyjnej wartości spożycia

Skład

Składniki: Olej sojowy, składniki otoczki [żelatyna, substancja zagęszczająca (glicerol), woda oczyszczona, barwnik (karmel)],wyciąg z liści Ginkgo biloba (ginkgolidy 6 %, glikozydy flawonowe 24 %), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych),substancja glazurująca (wosk pszczeli), emulgator (lecytyna z soi).

Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka dziennie.

Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5 °C do 25 °C. Chronić przed wilgocią i bezposrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostepny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 lat. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiacych piersią. Może zmniejszać krzepliwość krwi. Produkt jest przeciwwskazany u osób uczulonych na soje lub inne składniki produktu.

Waga

Masa netto: 22 g netto

Dystrybutor

Dr.Max Sp. z o.o.,
ul. Krzemieniecka 60 a,
54-613 Wrocław

Producent

Dr.Max Pharma s.r.o.
Na Florenci 2116/15, Nove Mesto, 110 00 Praha 1, Republika Czeska

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.