Glukozamina, Chondroityna, MSM, suplement diety, 60 tabletek

Suplement diety z glukozaminą, chondroityny i metylosulfonylometanem.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

51,89

O produkcie: Glukozamina, Chondroityna, MSM, suplement diety, 60 tabletek

100019791

Opis

Puritan's Pride Glukozamina Chondroityna MSM to produkt korzystnie wpływający na stawy, polecana dla sportowców.

Właściwości

Formułę preparatu Swanson Glukozamina, Chondroityna & MSM opracowano z myślą o kobietach i mężczyznach aktywnych fizycznie chcących wesprzeć prawidłowe działanie układu kostno-stawowego. Stosowanie produktu zaleca się zwłaszcza rowerzystom i biegaczom. Ponadto spożywanie preparatu rekomenduje się osobom wiedzącym, jak ważna jest odpowiednia suplementacja w sporcie oraz mającym świadomość, że dostarczanie odpowiedniej ilości substancji odżywczych do organizmu pomaga utrzymać odpowiednie samopoczucie i dobrą kondycję.

Preparat ma postać doustnych i łatwych do połknięcia tabletek zawierających opatentowany składnik Mobili-Flex. Stanowi on mieszankę metylosulfonylometanu (MSM), siarczanu chondroityny, hydrolizowanego kolagenu, bioflawonoidów cytrusowych (ze skórki pomarańczy) i ekstraktu z żywicy kadzidłowca (Boswellia serrata) standaryzowanego na 65% kwasu bosweliowego (DER 5:1).

Składniki preparatu Swanson Glukozamina, Chondroityna & MSM korzystnie wpływają na odżywienie, odbudowę i wzmocnienie chrząstki stawowej oraz przyczyniają się do utrzymania jej elastyczności i ruchliwości. Mogą wspomagać organizm w dążeniu do uzyskania lepszej sprawności stawów i chrząstki stawowej oraz sprzyjać łagodzeniu dolegliwości bólowych. Wspierają zwalczanie wolnych rodników i wpływają na naturalne funkcje antyoksydacyjne organizmu.

Jak działa Swanson Glukozamina, Chondroityna & MSM?

Preparat pomaga uzupełnić dietę w siarczan glukozaminy, chondroitynę i metylosulfonylometan. Pamiętaj jednak, że nie stanowi on alternatywy dla odpowiednio zbilansowanego i zdrowego żywienia.

Jak stosować Swanson Glukozamina, Chondroityna & MSM?

Spożywaj 1 tabletkę suplementu diety na dobę. Nie przekraczaj zalecanej dziennej ilości preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Swanson Glukozamina, Chondroityna & MSM?

Suplement diety Swanson Glukozamina, Chondroityna & MSM nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz osób wykazujących nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.


Tabela

2 Tabletki % GDA
Energia kcal (kJ) 10 <1 %
Węglowodany 1 g <1 %
Białko 0 g -
Tłuszcze 0 g -
Błonnik <1 g <4 %
Sód 10 mg <1 %
Chlorowodorek glukozaminy 1500 mg (1,5 g) -
Mobili-Flex™
Opatentowana mieszanka: metylosulfonylometan (MSM),
siarczan chondroityny, Hydrolizowany kolagen,
bioflawonoidy cyrtusowe (ze skórki pomarańcza), ekstrakt z żywicy kadzidłowca
(Boswellia serrata) standaryzowany na 65 % kwasu boswoliowego, DER 5:1
1194 mg (1,2 g)
% GDA – Wskazane Dzienne Spożycie stanowiące w przybliżeniu ilość kalorii i składników odżywczych dla przeciętnej dorosłej osoby

Skład

Składniki: chlorowodorek glukozaminy, mobili-flex™: metylosulfonylometan (msm), siarczan chondroityny, hydrolizowany kolagen, bioflawonoidy cyrtusowe (ze skórki pomarańcza), ekstrakt z żywicy kadzidłowca boswellia serrata, substancje wypełniające - celuloza mikrokrystaliczna, krospowidon, olej palmowy; substancje przeciwzbrylające - krzemionka, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwniki - naturalny karmel, dwutlenek tytanu.

Jak stosować

Spożywać najlepiej podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 2 tabletki

Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Waga

60 tabletek

Producent

Puritan's Pride, INC
Oakdale, NY 11769
USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.