Granat, suplement diety, sok, 500 ml

Suplement diety zawiera sok z granatu, który wzmacnia odporność.

Dostępny
12,88

O produkcie: Granat, suplement diety, sok, 500 ml

100008200

Opis

GRANAT Suplement diety w postaci soku z granatu. Bez konserwantów. Produkt pasteryzowany.

Właściwości

Granat uprawiano już 3 tysiące lat p.n.e. W starożytnym Egipcie roślinę tę czczono jako świętą, a medycyna Chin uznawała sok z granatu za "skoncentrowane życie" i symbol długowieczności. W starożytnej Grecji owoc granatowca był uważany za symbol wiecznej młodości i płodności. Mieszkańcy Orientu wiążą go z nieśmiertelnością, a w krajach arabskich pestkami granatu obrzuca się nowożeńców, co ma zapewnić im płodność i dozgonną miłość. Tym co najbardziej ekscytuje, było odkrycie w granatach bardzo dużych ilości kwasu elagowego, potężnego fitochemicznego przeciwutleniacza. Owoc granatu jest jednym z najobfitszych jego źródeł na świecie. Ten naturalny antyoksydant wzbogacając codzienną dietę, wspomaga ochronę ścian naczyń krwionośnych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Stymuluje również proces syntezy tlenku azotu, który przyczynia się do prawidłowego przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Owoc granatu zawiera również dużo witaminy C, niacyny, potasu, błonnika oraz białka.

Skład

sok z owoców granatu (Punica granatum L.), kwas L-askorbinowy (źródło witaminy C).

Dzienne spożycie

50 ml soku wypić najlepiej rano, przed posiłkiem. Produkt gotowy do bezpośredniego spożycia.

Ostrzeżenia

Nie zaleca się spożywania produktu przez dzieci, kobiety w ciąży lub karmiące piersią. Ze względu na zawartość naturalnych składników – kolor, zapach i smak poszczególnych partii mogą się różnić. Nie ma to żadnego wpływu na jakość i działanie produktu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej.Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Waga

500 ml

Producent

altermedica Laboratories

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.